خانه / نقل و انتقالات / رویایی که به واقعیت تبدیل میشود/ تالیسکا در راه منچستریونایتد؟

رویایی که به واقعیت تبدیل میشود/ تالیسکا در راه منچستریونایتد؟

آ بولا باز هم تالیسکا را به منچستریونایتد لینک کرده است.

یونایتد فنز – باور کنید یا نه اما همچنان شایعات پیوستن تالیسکا به منچستریونایتد ادامه دارد. مدتها از زمانی که این بازیکن برزیلی به منچستریونایتد لینک شد، می گذرد. اما منبع پرتغالی آ بولا راهی پیدا کرد تا دوباره شایعات او از سر گرفته شود.

تالیسکا متعلق به بنفیکا است و به صورت قرضی در بشیکتاش فعالیت می کند. او چندی پیش به منابع ترکیه ای اعلام کرده بود که در صورتی که بشیکتاش به لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا نکند هیچ علاقه ای نخواهد داشت تا در این تیم بماند.

A Bola این مصاحبه را پوشش داد و اعلام کرد چه تیمهای علاقه مند به جذب وی هستند. ولورهمپتون و رم دو تیمی بودند که این روزنامه ی پرتغالی لینک کرد. اما منبع آ بولا گفته اند که منچستریونایتد هنوز شرایط تالیسکای ۲۴ سال را زیر نظر دارد. هر چند که تالیسکا زیاد با رسانه های اروپایی مصاحبه نمی کند اما پارسال در یکی از برنامه های تلویزیونی برزیل گفت منچستریونایتد به جذب وی علاقه مند است.

او در این مصاحبه اعلام کرد که مدتهاست مورینیو او را زیر نظر دارد و بازی برای منچستریونایتد می تواند برای تالیسکا آرزویی باشد که به واقعیت تبدیل می شود. اما به نظر می رسد انتقال او به ولورهمپتون بیشتر منطقی برسد مخصوصا وقتی که خورخه مندس یکی از نماینده های انتقال این بازیکن محسوب می شود.

تحلیل خبر: SportWitness

درباره ی سورنا شهرکی (مدیر)

سورنا شهرکی (مدیر)
تا ابد با شیاطین سرخ ❤️❤️ - GGMU - محبوب ترین بازیکن: اریک کانتونا ?

جعبه "همچنین ببینید"

تمایل مورینیو به ماندن روخو و دارمیان

ڙوزه مورینیو تصمیم گیری در مورد آینده را به دارمیان و روخو واگذار کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *