روی کین: منچستریونایتد ۱۰۰% به یک مهاجم جدید نیاز دارد

روی کین، اسطوره منچستریونایتد، این تیم را به جذب یک مهاجم جدید در تابستان فراخواند و ارلینگ براو هالند گزینه مورد نظر او است.

یونایتد فنز – آینده ادینسون کاوانی و آنتونی مارسیال در ماه های اخیر مورد توجه قرار گرفته است و تصور می شود که یک مهاجم میانی جدید در صدر لیست اولویت های اوله گونار سولشر برای پنجره نقل و انتقالات تابستانی قرار داشته باشد.

پس از پیروزی ۳-۱ خارج از خانه منچستریونایتد مقابل تاتنهام در روز یکشنبه، کین در پاسخ به اینکه آیا یونایتد نیاز به جذب یک مهاجم دارد به Sky Sports News گفت:

بله ۱۰۰%، یونایتد به یک مهاجم جدید نیاز دارد.

با توجه به فرم اخیر مارسیال و آسیب دیدگی های او، نمی شود کاملا به او متکی بود همچنین سن کاوانی بالاست و شما انتظار ندارید که او هر هفته بازی کند. اگر یونایتد بخواهد به رقابت کسب عناوین قهرمانی برگردد، مطمئناً به مهاجم دیگری احتیاج خواهد داشت.

هالند یا هری کین با مبالغ زیادی به شیاطین سرخ لینک شده اند، زیرا آنها قصد دارند قوای حمله خود را با توجه به اینکه مارسیال و کاوانی فقط ۱۵ گل در این فصل به ثمر رسانده اند، تقویت کنند.

کین دیدگاه خود را در مورد اینکه ترجیح می دهد چه کسی را از بین این دو مهاجم به خدمت بگیرد، بیان کرد:

شاید هالند؛ به دلیل سن و سال کم و سرمایه گذاری که روی او می شود، اما اگر هم کین انتخاب شود به او نه نمی گویم.

هری کین در این فصل ۲۹ گل برای تاتنهام به ثمر رسانده و ۱۶ پاس گل داده است، در حالی که هالند در فصل۲۰۲۰/۲۱، ۳۳ گل و ۱۰ پاس گل به نام خود دارد.

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

قیمت کولیبالی به ۵۰ میلیون یورو کاهش پیدا کرده است

منچستریونایتد و سیتی همچنان به مدافع ناپولی علاقه مند هستند. ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =