دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / رونی: میخواهم پس از بازنشستگی سرمربی شوم
Manchester United's English striker Wayne Rooney plays during the English FA Cup third round football match between Manchester United and Reading at Old Trafford in Manchester, north west England, on January 7, 2017. / AFP / Oli SCARFF / RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 75 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications. / (Photo credit should read OLI SCARFF/AFP/Getty Images)

رونی: میخواهم پس از بازنشستگی سرمربی شوم

رونی در مصاحبه ای راجب آینده ی خود صحبت کرده است.

یونایتد فنز- کاپیتان منچستریونایتد وین رونی گفته است که امیدوار است پس از آویختن کفش هایش سرمربی شود.
او اخیرا با یک ضربه ی ایستگاهی مقابل استوک از رکورد بابی چارلتون عبور کرد و به تنهایی تبدیل به بهترین گلزن تاریخ شیاطین سرخ شد. علی رغم شکستن رکورد او از گزینه های اصلی مورینیو برای حضور در زمین نبوده است که جرقه ی شایعاتی است که از جدایی او در آینده ای نزدیک خبر میدهند. با این حال او به در مصاحبه با BBC گفته است که قصد ندارن پس از بازشستگی از فوتبال به طور کلی کناره گیری کند و قصد دارد که سرمربی گری را آغاز کند. او گفت:

تمام زندگی من پیوسته به فوتبال بوده است و پس از پایان دوران حرفه ای تلاش خواهم کرد تا در دنیای فوتبال باقی بمانم و امیدوارم که بتوانم سرمربی شوم. فکر میکنم هنگامی که سنتان بالا میرود شروع به فکر درباره ی فوتبال و آینده ی خود در دنیای فوتبال میکنید که من این کار را دوست دارم. بازیکنانی که در این نسل بازی میکنند پول کافی برای عدم نیاز به مربیگیری دارند، بنابراین کسانی که از صمیم قلب خواهان انجام این کار هستند موفق خواهند بود.

او در حالی این حرف هارا میزند که هنوز دوران حرفه ای اش تمام نشده است. رونی با شور و احساس درباره ی احساس منحصر به فردی که همچنان پس از ۱۵ سال بازی در لیگ جزیره، با گلزنی به او دست میدهد صحبت کرد. او گفت:

هنگامی که گل میزنید احساس فوق العاده ای دارید. احساس که در لحظه ی اول گلزنی به شما دست میدهد مانند این است که درحال بازی زیر آب هستید و با گلزنی ناگهان از آب بیرون می آیید. و میتوانید در آن چند ثانیه صدای هواداران و جو استادیوم را بشنوید. احساس دیوانه واری است.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو: من ونگر را به عنوان یک رقیب بزرگ به یاد خواهم داشت

مورینیو از آینده کاری اش میگوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *