خانه / هیچکدام / رونی میخواهد بعد از آویختن کفش هایش مربی شود

رونی میخواهد بعد از آویختن کفش هایش مربی شود

کاپیتان تیم منچستر یونایتد و تیم ملی انگلستان میخواهد پس از اینکه از دنیای فوتبال به عنوان بازیکن خداحافظی کرد،به عنوان مربی به مستطیل سبز بازگردد.

یونایتدفنز-این بازیکن ۳۰ ساله اولین بازی خودش در لیگ برتر را در سال ۲۰۰۲ با لباس اورتون انجام داد و حالا قریب به۶۰۰ بازی در این لیگ برای دو تیم منچستر یونایتد و اورتون انجام داده است.
اما هافبک هجومی تیم یونایتد ، از تصمیمش برای آینده اش پرده برداشت و اعلام کرد که دوست دارد به عنوان مربی در فوتبال فعالیت کند.

رونی که در روز یک شنبه در فیسبوک به سوالات هواداران پاسخ می داد در این باره گفت:

من دوست دارم پس از اتمام بازی ام،مربی شوم؛فوتبال چیزی است که من در تمام زندگی ام مشغول به آن بوده ام و حالا به سرمربی شدن و تکرار موفقیت ها در این سمت،امیدوار هستم.

هنگامی که از رونی راجع به خاطره انگیز ترین گلش در لیگ برتر سوال شد،به طور عجیبی، جواب گل آکروباتیک او به سیتی نبود،بلکه پنالتی ای بود که او به بلکبرن راورز در سال ۲۰۱۱ زد که موجب قهرمانی یونایتد برای بار نوزدهم در لیگ برتر شد.

درباره ی یاسین حسام

یاسین حسام
من یاسین حسام ،ساکن شهر گرگان هستم و از بچگی عاشق شیاطین سرخ بودم ، هدف من و بقیه ی همکاران فقط خدمت به تیم محبوبمون و خوشحالی هوادارای خوبش در کشور عزیزمونه

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *