دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / رونی منچستریونایتد را با ۳۰ میلیون پوند ترک خواهد کرد

رونی منچستریونایتد را با ۳۰ میلیون پوند ترک خواهد کرد

همچنان وضعیت کاپیتان رونی نامشخص است.

یونایتد فنز – وین رونی به منچستر یونایتد گفته است که وی در این تابستان این تیم را با مبلغی به ارزش کمتر از ۳۰ میلیون پوند ترک نخواهد کرد. طبق اخبار Sun، روسای اولدترافورد به برترین گلزن تاریخ این باشگاه پیشنهادی ۱۰ میلیون پوندی داده اند که میتواند “خداحافظی طلایی” نام بگیرد.

اما رونی ، که وارد سال آخر قراردادش با منچستر یونایتد میشود ، سه برابر این مبلغ را میخواهد. مهاجم انگلیسی میتواند بند تمدید قرارداد یکساله اش را با مبلغ ۳۰۰٫۰۰۰ پوند در هفته فعال کند. رونی که در حال حاضر در تعطیلات به سر میبرد ، هدف تیم هایی نظیر استوک سیتی ،وستهم ، اورتون و تیم های لیگ جین است. گفته میشود که این ستاره دیگر جایی در اندیشه های مورینیو ندارد. البته مورینیو اعلام کرده بود، وی هیچگاه وازا را به فروش نخواهد رساند مگر اینکه خودش درخواست خروج دهد.

گفته میشود که این ستاره دیگر جایی در اندیشه های مورینیو ندارد. البته مورینیو اعلام کرده بود، وی هیچگاه وازا را به فروش نخواهد رساند مگر اینکه خودش درخواست خروج دهد. با این حال همچنان شایعات ضد و نقیض پیرامون وین رونی ادامه دارد و باید دید تا پایان نقل و انتقالات وضعیت کاپیتان منچستریونایتد چگونه پیش میرود.

مترجم: یاسین حسام

درباره ی سورنا شهرکی (مدیر)

سورنا شهرکی (مدیر)
تا ابد با شیاطین سرخ ❤️❤️ - GGMU - محبوب ترین بازیکن: اریک کانتونا ?

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو: من ونگر را به عنوان یک رقیب بزرگ به یاد خواهم داشت

مورینیو از آینده کاری اش میگوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *