خانه / هیچکدام / رونی خواهان ماندن در تئاتر رویاها

رونی خواهان ماندن در تئاتر رویاها

کاپیتان محبوب شیاطین سرخ، از علاقه خود به ادامه حضورش در منچستر می گوید.

 

یونایتد فنز- وین رونی کاپیتان منچستریونایتد که گفته می‌شود احتمال دارد در تابستان اولدترافورد را ترک کند، در کنفرانس خبری پیش از بازی با سلتاویگو در لیگ اروپا، اعلام کرده که می‌خواهد همچنان در منچستریونایتد به بازی ادامه دهد. وی با بیان اینکه در مدت طولانی بازی با پیراهن سرخ یونایتد، افتخارات زیادی کسب کرده، از علاقه خود به حضور در این باشگاه، سخن گفت:

من سیزده سال است در این باشگاه حضور دارم، البته که دوست دارم بیشتر بازی کنم ولی مطمئناً مایلم که همچنان هم در یونایتد بازی کنم. فوتبال تغییر کرده است، یک فوتبالیست در طول دوران حرفه‌ای خود با چالش‌های متفاوتی روبرو می‌شود. دوست دارم بیشتر برای تیمم بازی کنم ولی سعی هم کرده‌ام در داخل و خارج از زمین مسابقه، به تیمم کمک کنم. مسلم است که هر بازیکنی می‌خواهد در هر بازی به میدان برود، من هم سعی کرده‌ام هر زمان به زمین مسابقه می‌روم به تیمم کمک کنم.

رونی در مورد اهمیت حضور دوباره در لیگ قهرمانان اروپا هم گفت:

بازگشت به لیگ قهرمانان بسیار برایمان مهم است. منچستریونایتد به لیگ قهرمانان تعلق دارد و باید قبول کرد که کارمان برای کسب سهمیه از طریق لیگ برتر سخت شده است ولی اکنون در نیمه نهایی لیگ اروپا حضور داریم، فرصت خوبی هم برای کسب جام است و هم کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا.

درباره ی محمد زنده دل

محمد زنده دل
سلام به همه هواداران شیاطین سرخ. محمد زنده دل هستم از بجنورد. یازده سالم بود که با دیدن بازیهای اسطوره مون David Beckham، منچستر یونایتد رو شناختم و با خریدن پیراهن شماره 7 منچستر، عاشق این تیم شدم. عشقی که هنوزم ادامه داره...

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *