خانه / اسطوره ها / رونی باعث شد تا سر الکس دوبار قوانین خود را زیر پا گذارد

رونی باعث شد تا سر الکس دوبار قوانین خود را زیر پا گذارد

فرگوسن در سال ۲۰۰۴ او را از اورتون به اولدترافورد منتقل کرد، اسطوره ای که در سن ۳۱ سالگی تبدیل به گلزن اول تاریخ منچستر یونایتد گردید، بالاتر از سر بابی چارلتون بزرگ.

یونایتد فنز – با مروری بر گذشته این بازیکن به یاد خواهیم آورد که دوران مختلف پرورش او برای مرد افسانه ای اسکاتلندی چندان هم بدون دردسر نبوده است و طبق گفته های Daily Mail در دو مورد حتی وین او را مجبور به شکستن قوانین ساخت.

مرتبه اول در سال ۲۰۱۰ بوده است، دوره ای تیره در کارنامه وین. او با شرایطی نا مطلوب از بازی های جام جهانی برمی گشت در حالیکه یونایتد نیز با بحران سرعت و چالاکی روبه رو بود و این وضعیت منجربه این شد که او صحبت از جدایی از باشگاه را پیش بکشد، این مجرا تا جایی پیش رفت که حتی در مورد او صحبت از پیوستن به منچسترسیتی به میان آمد که باعث شد تعداد کثیری از طرفداران در مقابل محل سکونت او تجمع کنند. خبرگزاری ها حکایت از آن دارند که در آن مدت فرگوسن در برخورد با رسانه ها بر خلاف همیشه از جملاتی مختصر و کوتاه استفاده می کرده است و این امر حاکی از تاثیر روحی برخورد وین بر او بوده. تنها مرتبه ای که مرد اسکاتلندی با چنین حالتی صحبت کرده است.

در ادامه نیز فرگوسن این اجاره را به وین داد که با دمپایی در تمرینات حضور پیدا کند، در حالیکه او همیشه این تاکید را داشت که بازیکنان می بایست با ظاهری تمام حرفه ای حتی در تمرینات، حاضر شوند. ولی شواهد دلالت بر آن دارن که رونی نفوذ خاصی بر مربی خود داشته است.

امروز وین رونی به محله سابق خود برمی گردد و اورتون در مقابل منچستر یونایتد قرار خواهد گرفت، هدف او این است که اولین شکست فصل یاران مورینیو را رقم زند.

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

فوری: سر الکس فرگوسن در بیمارستان بستری شد

اسطوره ی فراموش نشدنی باشگاه منچستریونایتد در بیمارستان حضور دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *