یکشنبه , مرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / رونالدینیو: پوگبا می تواند برنده توپ طلا شود

رونالدینیو: پوگبا می تواند برنده توپ طلا شود

رونالدینیو به تعریف از هافبک میانی منچستریونایتد پرداخت

یونایتدفنز-رونالدینیو این ستاره نچندان دور فوتبال دنیا که سابقه بردن توپ طلا را هم در کارنامه خود دارد در خصوص ستاره جوان و آینده دار منچستریونایتد گفت:

من او را به چشم یک دوست می بینم، خودم را بعنوان الگوی او نمی بینم. پل هنوز جوان و با استعداد است و قابلیت بازی در هر پستی را دارد، می تواند بازیکن آزاد باشد، دفاعی یا وینگر یا هجومی باشد.او خصوصیات بازیکنی را دارد که می تواند هر پستی را اشغال کند، پل می تواند تاریخ را رقم بزند.او از شرایط نیمکت نشینی آگاه است، مانند من در پاریس با مربی سابق خود لوئیز فرناندز. مشابه هم نیست، وقتی مورینیو می گوید که روی نیمکت بنشینید باید به آن تصمیم احترام بگذارید، اگر کس دیگری این حرف را بزند کمی کمتر احترام بگذارید.

همچنین وی در ادامه از تعریف خود نسبت به پوگبا گفت:

به نظرم پل واقعا می تواند درسهای بسیاری از مورینیو بگیرد، کسی که یکی از بهترین مربیان جهان است. کسی که جامهای بسیاری کسب کرده است باید مورد احترام واقع شود. در مورد من، متضاد این بود.پل در حال حاضر نیز در باشگاه بزرگی حضور دارد و همه چیز مورد نیاز را برای رقم زدن تاریخ فراهم دارد، چه در این تیم یا تیم دیگری او باید جایی باشد که نهایت احساس خوشحالی را می کند.

 

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *