خانه / هیچکدام / رسمی و فوری: رونالدو و مورینیو به فرار مالیاتی متهم شدند

رسمی و فوری: رونالدو و مورینیو به فرار مالیاتی متهم شدند

تعدادی روزنامه مدعی شدند جوزه مورینیو و کریستیانو رونالدو هر دو دست به فرار مالیاتی شده اند

یونایتدفنز – به گزارش وبسایت گل، مجموعه ای از ۱۲ روزنامه مختلف در سراسر اروپا اعلام کرده اند که مدارکی را از تخلف های ده ها تیم و شخصیت فوتبال در اروپا رو میکنند که بزرگترین فاش سازی تاریخ ورزش دنیا لفب خواهد گرفت. انها نام ان را نیز لیک فوتبال گزاشته اند و قرار است کمتر از ۳ هفته دیگر ان را منتشر کنند.

در قسمتی از این مدارکی که قرار است به بیرون درز پیدا کنند، از جوره مورینیو سرمربی منچستریونایتد و رونالدو ستاره رئال مادرید نام برده شده است و ادعا میکند هر دو انها با استفاده از کمپانی ایجنشان، جورج مندس که گستیفوت نام دارد، دست به فرار مالیاتی زده اند.

هر چند که گستیفوت، کمپانی جورج مندس، طی بیانیه ای رسمی هر گونه افدام خلاف قانون را که به دست این دو شخصیت یعنی مورینیو و رونالدو سر زده باشد را تکذیب کرد و مدعی شد از روزنامه ها و اشخاصی که اتهام زده اند شکایت خواهد کرد.

در این بیانیه امده است:

هر رسانه و یا شخص حقیقی یا حقوقی که به موکل های این کمپانی، از جمله اقایون رونالدو و مورینیو هر گونه اتهامی مبنی بر فرار مالیاتی انها چه در انگلیس و چه در اسپانیا وارد کند، مرتکب خطا شده است و از انها به جرم وارد کردن اتهام به دادگاه های عالی اسپانیا و بریتانیا شکایت خواهد شد.

درباره ی فرشید دیناری

فرشید هستم، فرشید دیناری. از زمانی که فوتبال رو شناختم عاشق زلاتان شدم و هستم و به هر تیمی که رفته به عشقش دنبالش رفتم. سابقه فعالیت تو فن پیج پاری سن ژرمن دارم ولی از وقتی زلاتان به برگترین باشگاه دنیا اومد جدی تر از همیشه دارم فعالیت میکنم. به امید قهرمانی خدا و تیمش

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *