رونالدو: فرگوسن پدر فوتبالی من بود؛ در منچستر شخصیت های بزرگی را الگو قرار دادم
رونالدو: فرگوسن پدر فوتبالی من بود؛ در منچستر شخصیت های بزرگی را الگو قرار دادم

رونالدو: فرگوسن پدر فوتبالی من بود؛ در منچستر شخصیت های بزرگی را الگو قرار دادم

یونایتد فنز – کریستیانو رونالدو ۶ سال را در یونایتد سپری کرد و موفق شد با این تیم تمامی عناوین ممکن را درو کند. او اولین توپ طلای خود را در همین تیم کسب کرد؛ رونالدو به تازگی با France Football مصاحبه ی مفصلی انجام داده است و اشاراتی نیز به منچستریونایتد و سر الکس فرگوسن داشته است.

 

نیاز به گلزنی بیشتر در سن ۱۹ سالگی:

در ۲۰-۱۹ سالگی متوجه شدم که فوتبال یعنی آمار و ارقام، عنوان و پیشنیه، و نه صرفا عملکرد در زمین یا دریبل کردن. اما برای یک بازیکن بعد از پیروزی تیم، گل زدن مهم ترین چیز در فوتبال است، که البته این دو موضوع به هم مربوط میشوند.

 

در ابتدا من دریبل میکردم و حرکات نمایشی از خودم نشان میدادم اما فهمیدم که این کافی نیست و نیاز به گلزنی بیشتر دارم. منچستریونایتد با بازیکنان بزرگی که داشت باعث شد من این موضوع را درک کنم.

 

الگوهای رونالدو در منچستریونایتد:

اگر کمی باهوش باشید، به دنبال کسی که بهترین است میگردید و او را به عنوان الگو انتخاب میکنید، که در منچستر این الگوها برای من گیگز، اسکولز، ون نیستلروی و فردیناند بودند. این طور نیست که بعضی آن را تقلید می دانند.

 

هدف از این انتخاب الگو تقلید کردن نیست، بلکه هدف این است که آن را با شخیصت خودتان منطبق کنید تا به بهترین بازیکن تبدیل شوید و من این کار را انجام دادم. خوشحالم که آنها را دنبال کردم.

 

سر الکس فرگوسن، پدر فوتبالی رونالدو:

سر الکس فرگوسن چیزهای زیادی به من یاد داد و من فهمیدم که علاوه بر پاسکاری و دریبل، استعداد گلزنی هم دارم. به نطر خودم، من بدون هیچ نقطه ضعف بزرگی، یک بازیکن کامل هستم.

 

در یک مقطع مهم در لیگ برتر و لیگ قهرمانان پدرم مریض بود. من به فرگوسن گفتم که حس خوبی ندارم و میخواهم پدرم را ببینم. او به من گفت: کریستیانو، تو میتوانی برای چند روز یا یک هفته به دیدن پدرت بروی. من با خودم فکر کردم و گفتم این مرد باورنکردنی است. او برای من یک پدر فوتبالی بود.

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

مقاله: ۱۱ گزینه ی شیاطین سرخ در پست هافبک دفاعی

بر خلاف پست دفاع میانی شیاطین سرخ در پست هافبک گزینه های متعددی دارند که …

یک دیدگاه

  1. ولی حق پدری رو بجا نیاوردی واسه پول بیشتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =