خانه / مصاحبه / روملو لوکاکو و هنریک مخیتاریان مورد تحسین قرار گرفتند

روملو لوکاکو و هنریک مخیتاریان مورد تحسین قرار گرفتند

مهاجم اسبق شیاطین سرخ لوییز ساها زوج تهاجمی یونایتد را ستایش میکند.

یونایتد فنز – منچستر یونایتد با کسب پیروزی در سه بازی اول فصل جدید شروعی توفانی داشته است، لوکاکو در مقابل وستهام و سپس در دیدار با سوانسی بخوبی درخشید و مخیتاریان نیز همه را تاثیر خود قرارداد و با توجه به این که این ملی پوش ارمنی در آغاز فصل پیش با انتقال خود از دورتموند به یونایتد اما و اگرهای فراوانی ایجاد کرد از این بابت ساها این دو بازیکن را مورد ستایش قرار می دهد و باور دارد که لوکاکو می تواند در کسب جایزه کفش طلا هری کین و آلوارو موراتا را شکست دهد.

لوییز ساها:

” بنظرم او از حمایت همه بازیکنان برخوردار است و نیز در ادامه فصل بیشتر خواهد شد. او بر این موضوع واقف است که این باشگاه فقط به دنبال پروزیست، نه فقط بازی بلکه نتیجه بسیار اهمیت دارد و می داند که باید به همین مسیر ادامه دهد و ۲۰ تا ۲۵ گل بثمر برساند. او حتی بر روی گل زدن دیگر بازیکنان نیز تاثیر شگرفی دارد.”

مخیتاریان در مدتی که مورینیو بی سر و صدا از سپتامبر تا نوامبر او را از ترکیب کنار گذاشته بود به سختی تلاش کرد و ساها عقیده دارد که در حال حاضر او شرایط بازی تحت مربیگری رئییس را درک کرده است.

او می گوید:

” بنظرم اوخود را بخوبی با شرایط وفق داده است و کاملا می داند که چه مسیری پیش روی دارد، متوجه است در چنین تیمی به چه نحو باید بازی کند و این مساله بسیار مهم است که بدانی مورینیو در ترکیب تیم از تو چه می خواهد و در چه موقعی باید از استعدادهای خود بهره ببری.”

ساها سال های بین ۲۰۰۴ تا ۲۰۰۸ را در الدترافورد گذراند، او پس از دوره کوتاهی در لاتزیو در سال ۲۰۱۳ بازنشستگی خود را از فوتبال حرفه ای اعلام داشت.

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

رسمی: جو رایلی به بردفورد سیتی پیوست

مدافع منچستر یونایتد جو رایلی طی قراردادی ۲ ساله به بردفورد سیتی پیوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *