خانه / مصاحبه / روملو لوکاکو: مورینیو، منچستر یونایتد را به روزهای افتخار آمیزش بر می گرداند

روملو لوکاکو: مورینیو، منچستر یونایتد را به روزهای افتخار آمیزش بر می گرداند

پیش از بازی سوپر کاپ، روملو لوکاکو ژوزه مورینیو را قانع کرد که  آنها روزهای افتخارآمیز را بار دیگر به منچستر یونایتد بر می گردانند.

یونایتدفنز- روملو لوکاکو ستاره بلژیکی منچستر که به تازگی به جمع شیاطین سرخ پیوسته و توانسته ۳ گل در چند بازی اخیر برای منچستر یونایتد به ثمر رسانده و انتظارات را تا حدودی برآورده کرده است در مصاحبه ای گفت او و هم تیمی هایش از تلاش برای بازگرداندن منچستر به روز های اوج دست نخواهند کشید.

او در مصاحبه ی خود گفت:

باشگاه در دوره بازسازی است و سرمربی اقدامات مناسب را انجام می دهد تا باشگاه را به جایگاهی که متعلق به آن است، باز گرداند. بخش هیجان انگیز کار است. او سرمربی ای است که به ما کمک می کند تا جام به دست آوریم.

لوکاکو ادامه داد که :

من از کمک باشگاه بهره مندم، اما من بازیکنی متعلق به تیم هستم و می خواهم افتخار به دست آورم. این مهم ترین چیز است. کسب افتخارات قبل از هر چیز دیگری. هر روز می خواهم بهتر شوم و هر چه بتوانم سخت کار کنم. اگر برای یک باشگاه بزرگ بازی می کنید، هر هفته باید مثل یک بازیکن بزرگ رفتار کنید و نقشتان را ایفا کنید.

ستاره بلژیکی راجب به شانس خود در کسب جام ها گفت :

بودن در یونایتد، این معنی را دارد که باید برای هر جام و عنوانی که وجود دارد به چالش کشیده شوید. این چیزی است که می خواهم و دلیلی که اینجایم کمک به عملکرد تیم است.

در آخر مهاجم شیاطین سرخ افزود :

قصد ندارم زیاد صحبت کنم. قصدم در این است که با عملکردم در زمین حرفم را بزنم و هر آنچه را که به بردن ختم می شود، انجام دهم. وقتی بیست ساله بودم  برای به موقع موثر بودن در یک تیم سطح بالا آماده نبودم.

درباره ی علی شکرانه

علی شکرانه
سلام خدمت همه دوستان علی شکرانه هستم ملقب به اسکای از 13 سالگی طرفدار منچسترم و بازیکن مورد علاقم خوان ماتا هست . Glory Glory Manchester United

جعبه "همچنین ببینید"

خروج منچستریونایتد از رقابت برای جذب ساویچ

به نظر میرسد با وجود تمدید قرارداد فلینی و مبلغ بالای درخواستی لاتزیو منچستریونایتد دیگر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *