دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان / روملو لوکاکو شماره ۹ را بر تن خواهد کرد

روملو لوکاکو شماره ۹ را بر تن خواهد کرد

روملو لوکاکو بر این تصمیم است که شماره ۹ را بر تن کند

یونایتد فنز – به نقل از ESPN، ستاره بلژیکی جدید شیاطین سرخ به جای شماره ۱۰ وین رونی،برترین گلزن تاریخ منچستر یونایتد،شماره ای که در رده ملی بر تن میکند یعنی شماره ۹ را خواهد پوشید.

لوکاکو چندی پیش با مبلغ ۷۵ میلیون پوند به منچستر یونایتد پیوست و در گفتگویی با ESPN مشخص کرد با اجازه گرفتن از زلاتان شماره ۹ را انتخاب کرده است!

در گفتگو با ESPN:

” من قبلا با شماره ۱۰ بازی میکردم، چون مادرم در ۱۰ اکتبر،دهمین روز دهمین ماه سال به دنیا آمده است.این دلیل بازی کردن من با شماره ۱۰ بوده است.ولی من شماره ۹ را درخواست کردم چون من یک مهاجمم. مهاجمان تاپ معمولا شماره ۹ را انتخاب میکنند و این شماره بسیار خوبی است و من از زلاتان برای پوشییدن شماره ۹ اجازه گرفتم و همچنین به خاطر اجازه دادن او ازش تشکر میکنم.”

این مهاجم ۲۴ ساله از سال ۱۹۹۳ هشتمین بازیکنی است که شماره ۹ منچستر یونایتد را بر تن میکند.یرایان مک کلیر،اندی کول،لوئیس ساها،دیمیتار برباتوف،رادمل فالکائو و آنتونی مارسیال بازیکنانی بودند که قبل از ورود زلاتان ابراهیمویچ در تابستان گذشته شماره ۹ را بر تن میکردند،و همچنین با ورود این بازیکن مارسیال مجبور شد شماره ۱۱ را بر تن کند.

اینطور به نظر میرسید که بعد از پوشیدن شماره ۱۰ این مهاجم بلژیکی در اورتون توسط رونی تکلیف شماره ۱۰ منچستر نیز مشخص شود ولی با اعلام شماره مورد علاقه این بازیکن همچنان این شماره افسانه ای در تئاتر رویا ها خالی است.

روملو لوکاکو احتمالا شنبه شب در بازی دوستانه مقابل LA Galaxy در اولین بازی تابستانی برای منچستر یونایتد به میدان خواهد رفت. هر چند که مورینیو اعلام کردی وی در بازی اول شیاطین سرخ در تور آمریکا به میدان نخواهد رفت.

درباره ی امین جعفری امیریان

امین جعفری امیریان
امین جعفری امیریان،مترجم و دارای مدرک CAE و IELTS از شعبه اصلی Cambridge و دانشجوی زبان. یک شیطان سرخ از سال 2002 و کانتونا بازیکن مورد علاقم هست.

جعبه "همچنین ببینید"

ویکتور لیندلوف اردوی سوئد را ترک می کند

مدافع سوئدی شیاطین سرخ برای مراسم عروسی اش اردوی سوئد را ترک خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *