دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / رومانو: منچستریونایتد پیشنهاد خود را برای جذب موراتا به ۶۶ میلیون پوند افزایش داد

رومانو: منچستریونایتد پیشنهاد خود را برای جذب موراتا به ۶۶ میلیون پوند افزایش داد

فابریزیو رومانو گزارشی جدید از وضعیت موراتا منتشر کرده است.

یونایتد فنز – به گزارش گاردین، منچستریونایتد آماده است تا پیشنهاد خود را برای جذب آلورارو موراتا به ۶۶ میلیون پوند (۷۵ میلیون یورو) ارتقاء دهد. خوزه مورینیو قصد دارد این مهاجم جوان اسپانیایی را جانشین زلاتان ابراهیموویچ در فصل بعد کند.

مذاکرات منچستریونایتد و موراتا چندین هفته است که در جریان است. منچستریونایتد ابتدا ۶۰ میلیون یورو و سپس ۷۰ میلیون یورو برای جذب موراتا به رئال مادرید ارائه کرد، که مدیران این تیم مادریدی هر دو پیشنهاد را رد کردند. رئال مادرید خواهان ۹۰ میلیون یورو برای موراتا می باشد.

با طولانی شدن مذاکرات برای موراتا و پیوستن احتمالی وین رونی به اورتون، مورینیو از عملکرد منچستریونایتد در این پنجره ی نقل و انتقالاتی ناراضی است، چرا که مدیر اجرایی این تیم، اد وودارد تنها موفق به جذب ویکتور لیندلوف با مبلغ ۳۰ میلیون پوند از بنفیکا شده است.

منچستریونایتد روز یکشنبه برای انجام بازیهای دوستانه راهی آمریکا خواهد شد و مربی پرتغالی بسیار مشتاق است تا موراتا در این تور به همراه دیگر شیاطین سرخ به آمریکا سفر کند. روابط سرد مدیران منچستریونایتد و رئال مادرید در انتقال دیوید دخیا، در این انتقال خللی ایجاد نخواهد کرد. بنظر میرسد رئال مادرید در آستانه ی توافق با منچستریونایتد است و موراتا برای دومین بار رئال مادرید را ترک خواهد کرد.

او به مدیران رئال مادرید اطلاع داده، خواهان خروج از این تیم و پیوستن به منچستریونایتد است. موراتا دستمزدی در حدود ۴ میلیون پوند در سال از منچستریونایتد دریافت خواهد کرد.

درباره ی سورنا شهرکی (مدیر)

سورنا شهرکی (مدیر)
تا ابد با شیاطین سرخ ❤️❤️ - GGMU - محبوب ترین بازیکن: اریک کانتونا ?

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو: من ونگر را به عنوان یک رقیب بزرگ به یاد خواهم داشت

مورینیو از آینده کاری اش میگوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *