خانه / خبر اسلایدی / روزهای داغ و پایانی نقل و انتقالات برای منچستریونایتد ادامه دارد؛ آقای خاص خواهان جذب محرز

روزهای داغ و پایانی نقل و انتقالات برای منچستریونایتد ادامه دارد؛ آقای خاص خواهان جذب محرز

منچستریونایتد همچنان نیز خواهان جذب بازیکنی دیگر در این تابستان می باشد.

یونایتد فنز – کمتر از ۱۰۰ ساعت دیگر تا پایان نقل و انتقالات فرصت باقی مانده و در حالی که تمام نشریات تصور می کردند منچستریونایتد دیگر خریدی در این تابستان نخواهد داشت، اما به نظر می رسد بار دیگر این تیم به بازار نقل و انتقالات برگشته است.

ژورنالیست معتبر فرانسوی محمد بوهافسی این بار در شبکه ی تلویزیونی SFR Sport 1 ادعا کرد، آقای خاص منتظر حضور ریاض محرز ستاره ی جوان لستر سیتی در منچستریونایتد است؛ اما مسئولان این باشگاه قانع به انجام این انتقال نشده اند و تا این لحظه نمی خواهند آرزوی مورینیو را براورده کنند.

محرز در طول این تابستان به شدت به رم لینک شد اما این باشگاه ایتالیایی مبلغ درخواستی لستر را پرداخت نکرد تا ستاره ی الجزایری در لستر ماندنی شود، هر چند به نظر می رسد او از انتقال به منچستریونایتد استقبال کند. بوهافسی همچنین ادعا می کند ممکن است این انتقال تا قبل از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالاتی اتفاق بیفتد.

به نظر می رسید پنجره ی نقل و انتقالاتی در روز های آخر همانند پارسال برای منچستریونایتد بسیار ساکت پیگیری شود اما با وجود زیاد شدن شایعاتی همچون ریاض محرز و الکسیس سانچز باید ببینیم خرید چهارم منچستریونایتد اتفاق می افتد یا خیر.

درباره ی سورنا شهرکی (مدیر)

سورنا شهرکی (مدیر)
تا ابد با شیاطین سرخ ❤️❤️ - GGMU - محبوب ترین بازیکن: اریک کانتونا ?

جعبه "همچنین ببینید"

میرور: پرز فقط در یک صورت اجازه ی خروج گرت بیل را صادر خواهد کرد

آینده ی دیگر سوپر استار رئال مادرید همچنان نامعلوم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *