یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

رود گولیت دلیل مشکلات دونی فن د بیک در منچستر یونایتد را شرح می دهد

دونی فن د بیک تا به حال 1000 دقیقه با پیراهن منچستر یونایتد به میدان رفته است و فقط 300 دقیقه از آن بازی ها در لیگ برتر بوده است.

یونایتد فنز – او در آن روز ها موفق شد یک گل و یک پاس گل به ثبت برساند، البته در ماه دسامبر. مرد هلندی به صورت منظم بازی نمی کند و هنگامی نیز ه در زمین بوده است، اوله گنار سولشر را از قرار دادن او در ترکیب اصلی ناامید کرده است.

در اوایل، واکنش رسانه های هلندی بسیار آرام بود، اما در رسانه های انگلیسی قضیه کاملا متفاوت بود. اکنون نگرانی ها در مورد وضعیت این هافبک در هلند نیز در حال افزایش است. رود گولیت یک ستون برای De Telegraaf نوشته است و گفته است که عمده ی هافبک ها هنگام ترک آژاکس نیازمند زمان هستند تا خود را وفق دهند.

رود گولیت با بیان این که فن د بیک در حال دست و پنجه نرم کردن با این مشکل است، گفت:

فرقی ندارد چه دیوی کلاسن باشد، چه دونی فن د بیک، چه لاسه شون، چه حکیم زیاش و چه فرنک دی یونگ. آن ها بازیکنان خوبی هستند اما حتی آن ها نیز مشکلاتی برای خود دارند.

دی یونگ گاهی قابل تغییر است، اما در بین بازیکنان گفته شده، وی کمترین مشکل را در سازگاری با باشگاه و محیط جدیدش داشته است. البته این تصادفی نیست زیرا او در بارسلونا بازی می کند، باشگاهی که فلسفه اش به آژاکس نزدیک تر است.

وی در ادامه اظهار داشت:

دی یونگ در اولین فصل حضورش در بارسلونا هرگز موفق نشد کاملا خودش را پیدا کند و با توجه به اینکه وی بازیکن برتری نسبت به دونی فن د بیک است، جای تعجبی ندارد که او نیز به زمان زیادی برای سازگاری در منچستر یونایتد نیاز داشته باشد.

حال او باید به سرعت خودش را ثابت کند، درست مانند دی یونگ؛ نه اینکه سریعا از باشگاه و انتقالش فرار کند، همان کاری که کلاسن و شون انجام دادند.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x