یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

روخو: مصدومیت جز جدایی ناپذیر فوتبال است

روخو از اهداف خود در سال جدید میگوید

یونایتدفنز-مارکوس روخو این مدافع 28 ساله آرژانتینی تیم منچستریونایتد در جدیدترین مصاحبه خود از اهداف اش در سال جدید گفت:

 هدف من در سال جدید؟ از نظر شخصی می خواهم به بهترین سطح امادگی خود بازگردم، به بالاترین سطح بازگردم تا بتوانم در بیشترین بازیهای ممکن به میدان بروم. برای تیم، شرایط فعلی را بهبود بخشم که زیاد هم وخیم نیست.

همچنین وی در ادامه افزود:

امیدوارم سال اینده بتوانیم باثبات تر باشیم و شرایط برای ما بهتر شود، امیدوارم بعنوان یک تیم در تمامی رقابتها بتوانیم در بالاترین سطح خود ظاهر شویم و تا بالاترین رده ممکن پیش برویم. 

روخو از غیبت در اردوی پیش فصل میگوید:

این دومین سال متوالی است که من قادر نبوده ام یک پیش فصل کامل را با هم تیمی های خود بگذرانم، به قدر کافی اماده نبوده ام تا در شروع فصل به میدان بروم و ان در مقایسه با سایر بازیکنان تیم بلافاصله مرا در شرایط ضعیف تری قرار داد.

روخو همچنین در خصوص مصدومیتش گفت:

این مصدومیتها در فوتبال پیش می ایند، فوتبال همین است، همه اینها به قدرت ذهنی بر می گردد، من از لحاظ ذهنی قوی هستم و موضوع فقط تغییر شرایط است. و اینکه جایگاه خود در تیم را بدست بیاورم.

روخو از سبک بازی اش میگوید:

این سبک بازی من است، اگر مرا در خارج از میدان ببینید، من شوخ طبع ترین فرد هستم، می خندم، کل روز شوخی می کنم ولی به محض اینکه به میدان می روم نمی دانم چه می شود که انسان متفاوتی می شوم.

گفتنی است که مارکوس روخو در این فصل تنها توانسته در 4 بازی برای منچستریونایتد به میدان برود،او که در فصل اول حضور مورینیو یکی از ستون های دفاعی تیم اش به شمار میرفت که سپس مصدومیت شدیدی گریبان گیر وی شد باید ببینیم که پس از رهایی از بند مصدومیت آیا سولشر اعتقادی به وی دارد یا خیر؟.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x