دوشنبه , مرداد ۱ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان / روخو:من و زلاتان با لگد همدیگر را میکشیم!

روخو:من و زلاتان با لگد همدیگر را میکشیم!

روخو در مصاحبه ای در رابطه با خودش، مورینیو و زلاتان گفتگو کرد.

یونایتد فنز- بازی روز چهارشنبه مقابل بازل شاید نتیجه خوبی برای یونایتد نداشت اما برای یکی از بازیکن های این تیم بازی خاصی بود. مارکوس روخو پس از اینکه در آپریل در بازی مقابل اندرلخت مصدوم شد اولین بازی خود را انجام داد.
این بازیکن ۲۷ ساله ۹۰ دقیقه بازی کرد و نشان داد آماده است. روخو در مصاحبه با De futbol se habla asi از هدف خود برای بازگشت هرچه زودتر به تیم ملی آرژانتین صحبت کرد. او در اینباره گفت:

من این احساس را ندارم که قطعا در جام جهانی حضور خواهم داشت. مربی جدید آمده و هنوز من را ملاقات نکرده است. ابتدا باید جایگاهم در یونایتد را بدست بیاورم.

روخو در رابطه با رابطه اش با مورینیو گفت:

او همیشه خوشحال است، به بازیکنان نزدیک است و خیلی خوشحال است. او بهترین بازی را از من میگیرد. او همیشه به ما میگوید در تمرینات آرام باشید اما من و زلاتان با لگد همدیگر را میکشیم!

روخو در ادامه درباره زلاتان صحبت کرد و گفت در رابطه با جام جهانی ۲۰۱۸ با او صحبتی داشته است. و مهاجم سوئدی که در سال ۲۰۱۶ خود را بازنشسته کرد باوجود صعود سوئد به جام جهانی به این تیم برنمیگردد.

روخو در اینباره گفت:

او شخصیت فوق العاده ای دارد اما برای کسی که نمیشناستش شاید مغرور به نظر برسد. او مثل هیولایی است که روبه جلو میرود و میخواهد در همه چیز برنده شود. وقتی از او پرسیدم که به جام جهانی میرود گفت نه. اما به نظر من باید برود.

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

رنک بازیکنان منچستریونایتد مقابل کلاب آمریکا

بررسی رنک های شیاطین سرخ مقابل حریف مکزیکی…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *