خانه / مصاحبه / رنه مولنستین چهار چیز را که سر الکس فرگوسن از تیم خود انتظار داشت فاش کرد
Rene Meulensteen, Manchester United first team coach

رنه مولنستین چهار چیز را که سر الکس فرگوسن از تیم خود انتظار داشت فاش کرد

هدف نهایی پیروزی بود اما فرگوسن پیروزی قاطع میخواست.

یونایتد فنز هدف نهایی فرگوسن پیروزی بود اما او پیروزی قاطع میخواست.

منچستر یونایتد از زمانی که فرگوسن مسئولیت این تیم را بر عهده داشت پرده بر داشته است. فرگوسن ۲۶ سال از عمر خود را بین سال های ۱۹۸۶ تا ۲۰۱۳ در منچستر یونایتد سپری کرد. از دوران او بعنوان یکی از بهترین دوره های مدیریت در اولترافورد در همه دوران یاد میشود. این مربی اسکاتلندی از تیمی که داشت سقوط میکرد , تیمی ابرقدرت ساخت. منچستر یونایتد تحت سرمربی گری او موفق به قهرمانی در ۱۳ دوره لیگ جزیره , ۵ جام FA و ۲ دوره لیگ قهرمانان شد.
تاثیر او به قدری بزرگ و مهم بود که بعد از او کشتی منچستر بکل از مسیر خود منحرف شد و ما شاهد این واقعیت بودیم که یونایتد در این چهار سال پس از بازنشستگی او فقط یکبار و بزحمت توانست بین چهار تیم برتر قرار گیرد.

رنه مولنستین در دوران سرمربی گری فرگوسن در یونایتد

مولنستین از سال ۲۰۰۱ تا زمان مربی گری دیوید مویس در یونایتد مشغول بکار بود. این مدیر ۵۳ ساله افشا کرد که فرگوسن فقط چهار چیز در کنار یک بازی با استایل از بازیکنانش انتظار داشت و هدف نهایی او پیروزی بود اما سر الکس پیروزی قاطع میخواست. او در مصاحبه با چرین گراند اظهار داشت :

من می توانم به یاد بیاورم که وقتی او من را برای اولین برای به دفترش دعوت کرد و من آن موقع مربی تیم اول بودم , او یک فلیپ چارت داشت و بمن گفت، ببین رن من نیاز نمی بینم در مورد اینکه تو چطوری قراره دوره خودت رو مدیریت کنی صحبت کنم تو خودت میدانی چکار کنی ولی من دوست دارم آن چیزی را که میخواهم ببینم ، تصریح کنم.

مالکیت توپ مهم است اما آن مالکیتی که به دنبال هدف باشند , در زمان حمله من میخواهم شاهد سرعت , قدرت , نفوذ و حرکات غیر قابل پیشینی باشم. این چهار چیزی است که تو باید در هر دو تمرینی خود در بازیکنان القا کنی.

مولنستین در حال حاضر مسئولیت تیم کلارا بلاستر در سوپر لیگ هند را بر عهده دارد , او ماه پیش به این سمت منصوب شد.

درباره ی نوید بابایی

نوید بابایی
نوید بابایی هستم ، از وقتی یادم میاد منچستری بودم

جعبه "همچنین ببینید"

خروج منچستریونایتد از رقابت برای جذب ساویچ

به نظر میرسد با وجود تمدید قرارداد فلینی و مبلغ بالای درخواستی لاتزیو منچستریونایتد دیگر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *