خانه / بازیکنان / رم به دنبال ستاره ی منچستریونایتد

رم به دنبال ستاره ی منچستریونایتد

تیم ایتالیایی آ.اس رم به دنبال ستاره ی منچستریونایتد خوآن ماتا است.

یونایتد فنز– به گزارش کالچو مرکاتو تیم ایتالیایی آ.اس رم در صورتی که موفق به خرید ستاره الجزایری لسترسیتی، ریاض محرز نشود، به سراغ ستاره اسپانیایی منچستریونایتد خوآن ماتا خواهد رفت.

طبق اخباری از ایتالیا گزارش شده است که رم بسیار خواهان خوآن ماتا است و در صورت شکست در انتقال اولین اولویتشان یعنی ریاض محرز، به سراغ بازار نقل و انتقالات منچستریونایتد خواهند رفت. رم این تابستان را با هدف به خدمت گرفتن محرز سپری می‌کند. با وجود اینکه او از طرف آرسن ونگر در حال مایل شدن به سمت تیم آرسنال است. در هر صورت، لستر راه زیادی در پیش دارد تا بتواند پیشنهادی دهد تا این وینگر با استعداد را حفظ کند و او را در کینگ پاور نگهدارد، کسی که بیان شده میل دارد که در ماه می استادیوم کینگ پاور را ترک کند. در نتیجه، غول های سری آ در حال کاوش برای بهترین گزینه ها هستند زیرا آن ها تصمیم دارند تا یوونتوس را از جایگاه قهرمانی خود در فصل بعد عزل کنند.

آن ها به دنبال یک نام هستند که جای خالی ستاره بازنشسته آنها، فرانچسکو توتی افسانه ای را پر کند و آنها حالا آن نام او را در رادار خود دارند. تیم رم همچنان به دنبال خوان ماتا است اما خوزه مورینیو با توجه به رضایت از بازی این ستاره اسپانیایی احتمال رد کردن پیشنهاد های تیم رم برای ماتا نیز وجود دارد. خوآن ماتا در فصل ۱۳/۱۴ هنگامی که خوزه مورینیو سر مربی تیم چلسی بود به منچستریونایتد پیوست و افتخارات زیادی نیز کسب کرد.

درباره ی محمد سبزعلی پور

محمد سبزعلی پور
از ۷ سالگی عاشق فوتبال و منچستر شدم...و از اون موقع منچستر شده جزوی از زندگیم...الان هم ۱۷ سالمه و هنوز عاشق منچسترم... گلوری گلوری من یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

تور آمریکا آخرین فرصت برای شاو

لوک شاو فصل گذشته نیز مانند فصل اول حضور مورینیو در باشگاه نیمکت نشین بود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *