رم برای خرید اسمالینگ تمام توان خود را به کار خواهد گرفت
رم برای خرید اسمالینگ تمام توان خود را به کار خواهد گرفت

رم برای خرید اسمالینگ تمام توان خود را به کار خواهد گرفت

یونایتد فنز – تنها پنج روز تا پایان مدت قرارداد قرضی اسمالینگ با رم باقی مانده و تیم ایتالیایی زمان کمی برای متقاعد کردن منچستریونایتد برای ماندن این مدافع تا یک ماه دیگر یا انتقال دائمی وی در اختیار دارد.

 

متأسفانه، اوضاع همانطور که انتظار می رفت پیش نرفته است، زیرا طبق گفته های نشریه Il Messaggero، شیاطین سرخ هنوز ۲۵ میلیون یورو برای فروش مدافع خود میخواهد، مبلغی که از نظر گرگ ها زیاد است.

 

آنها در حال حاضر سعی در پایین آوردن این خواسته دارند و می خواهند قبل از اینکه توجه خود را بر روی بازیکن دیگری معطوف کنند که احتمالاً یان فرتونگن باشد که تا پایان فصل بازیکن آزاد خواهد بود، تمام توان خود را برای خرید اسمالینگ به کار گیرند.

 

پائولو فونسکا، انتخاب خود را کرده است و به مقامات ارشد باشگاه اعلام کرده که او تمام و کمال به مدافع انگلیسی اعتماد دارد و نمی‌خواهد او را از دست دهد.

مسئله در اینجا نهفته است که رم می خواهد سرمربی تیم خود را راضی کند، اما آنها حاضر نیستند به هر قیمتی این کار را انجام دهند.

 

جای تعجب نیست اگر منچستریونایتد با درخواست گرگ ها مبنی بر ماندن اسمالینگ برای چند ماه آینده موافقت کند، که این کار به نوبه خود، زمان بیشتری را برای مذاکرات فراهم می کند.

 

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

مقاله: ۱۱ گزینه ی شیاطین سرخ در پست هافبک دفاعی

بر خلاف پست دفاع میانی شیاطین سرخ در پست هافبک گزینه های متعددی دارند که …

۲ دیدگاه

  1. باو هفته بعد برگردونیمش واسه دوماه هم موقت تمدید نکنیم اونوقت رم دوتا بازی ببازه حتی حاضر میشن سی تا هم بدن براش
    باز میگم منظورم این نیس برگردونیمش تو تیم بهش بازی بدیم میگم اگه برگرده و رم فقط دو تا بازی خراب کنه مجبور میشن بیان بگیرنش

  2. بچه‌ها لیور بعد از سی چهل سال قهرمان شد
    مبارکشون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 11 =