خانه / نقل و انتقالات / رقابت کنته، ونگر و مورینیو برای جذب ستاره ی لورکوزن

رقابت کنته، ونگر و مورینیو برای جذب ستاره ی لورکوزن

لئون بایلی در فصل جاری با عملکرد خوب خود مورد توجه غول های انگلیسی قرار گرفته است.

یونایتد فنز- باشگاه بایر لورکوزن انتظار دارد که در تابستان پیشنهاد هایی برای بایلی به این باشگاه ارائه شود. بایلی ۲۰ ساله از زمان پیوستن به لورکوزن با عملکرد خیره کننده ی خود مورد توجه آرسنال، چلسی و منچستریونایتد قرار گرفته است. این بازیکن جوان در فصل جاری ۹ گل به ثمر رسانده است و هفته ی گذشته یک سوپر گل مقابل هوفنهایم به ثمر رساند.

لورکوزن از بررسی پیشنهاد هایی که در ماه جاری برای جذب بایلی ارائه شد خودداری کرد اما مدیر ورزشی باشگاه، رودی ولر انتظار دارد باشگاه های بیشتری خواهان جذب او باشند. او در مصاحبه با Bild گفت:

اگر بازیکنان ما باشگاه های دیگر را تحت تاثیر قرار ندهند یعنی ما کارمان را درست انجام نمیدهیم. لئون بایلی تنها بازیکن ما نیست که مورد توجه باشگاه های دیگر است. او تیم را دوست دارد و به هم تیمی های خود نیاز دارد. هم تیمی هایش نیز به او نیاز دارند و این باعث میشود ارزش او برای ما بیشتر شود.

ما از پیشرفت او خوشحالیم. ما مجبور شدیم او را زمستان سال قبل به خدمت بگیریم چرا که این احتمال وجود داشت که رقبای ما او را جذب کنند.

بایلی ژانویه ی ۲۰۱۷ از باشگاه خنک به لورکوزن پیوست و ولر اقرار میکند که بسیار تحت تاثیر عملکرد این بازیکن جامائیکایی قرار گرفته است.

او بسیاری را تحت تاثیر قرار داده است. او بسیار سریع است و بازیکن زیرک و با مهارتی است که به تیم ما یک مزیت تهاجمی اضافه میکند. ما مطمئن هستیم که بایلی برای تیم ما نقش کلیدی دارد و خواهد داشت.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

تابستان پر تکاپوی یونایتد; از دفاع تا حمله

از پیشنهاد شدن بیل به یونایتد توسط یورک تا کولیبالی ۷۰ میلیونی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *