سه شنبه , خرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان / رقابت والنسیا و رم برای جذب دارمیان

رقابت والنسیا و رم برای جذب دارمیان

متئو دارمیان ایتالیایی مورد توجه چند باشگاه مختلف قرار گرفته است.

یونایتد فنز- اگر شما اخباری که اخیرا درباره ی متئو دارمیان منتشر شده است را دنبال کرده اید، احتمالا میدانید که به احتمال زیاد دارمیان در ماه جاری از منچستریونایتد جدا خواهد شد. در ابتدا این رسانه های ایتالیایی بودند که ادعا کردند با توجه به اینکه رم در آستانه ی فروش پالمری به چلسی است، دارمیان را جایگزین ایده عالی برای این مدافع برزیلی میداند.

اما به نظر میرسد آ اس رم برای جذب دارمیان رقابت سختی خواهد داشت. چرا که خبرگزاری اسپانیایی Deporte Valenciano مدعی است که والنسیا نیز شرایط خرید دارمیان را زیر نظر دارد. این خبرگزاری اسپانیایی میگوید که والنسیا به دنبال جذب یک مدافع کناری در این هفته است و اولویت این تیم، دارمیان است.

البته هنوز اطلاعات دقیقی از مذاکرات صورت گرفته و مبلغ مورد نظر برای این انتقال منتشر نشده است اما چیزی که توسط منابع مختلف تایید شده است، این است که والنسیا به صورت جدی در تلاش برای جذب یک مدافع کناری است.

این میتواند باعث شود که رم هرچه سریع تر به دنبال رسمی کردن انتقال باشد، و اگر واقعا دو باشگاه آماده ی رقابت برای جذب دارمیان باشد، این میتواند به نفع منچستریونایتد باشد چرا که میتواند مبلغ بیشتری برای فروش این بازیکن درخواست کند.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

تقویت رقبا هرگز! آنتونی به لندن نمیرود

به گفته ی مدیر برنامه های مارسیال این بازیکن خواهان جدایی از شیاطین سرخ است …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *