پنج شنبه , تیر ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / نقل و انتقالات / رقابت منچستریونایتد با رم و یوونتوس برای جذب ستاره ی جوان بنفیکا

رقابت منچستریونایتد با رم و یوونتوس برای جذب ستاره ی جوان بنفیکا

در فصول اخیر همواره ستاره های جوان فوتبال پرتغال مورد توجه باشگاه های بزرگ اروپایی قرار داشته اند و اینبار هافبک ۱۹ ساله ی بنفیکا مورد توجه غول های اروپا قرار گرفته است.

یونایتد فنز- با نزدیک شدن به شروع فصل جدید لیگ های اروپایی، بار دیگر یک ستاره ی جوان پرتغالی مورد توجه باشگاه های بزرگ اروپا قرار گرفته است.
اینبار گدسون فرناندز در مرکز توجهات قرار گرفته است.

روزنامه ی O Jogo بخش قابل توجهی از نسخه ی امروز خود را به این بازیکن اختصاص داده است و مدعیست که رم، منچستریونایتد و یوونتوس خواهان جذب او هستند.

به گفته ی این نشریه رم اخیرا آمادگی خود را برای پرداخت ۲۰ میلیون یورو در ازای این بازیکن نشان داده است اما این پیشنهاد بلافاصله توسط رئیس باشگاه بنفیکا لوییس فیلیپه ویرا رد شده است.


این کار ویرا همچنین حاوی پیامی برای منچستریونایتد و یوونتوس است که عقاب ها حاضر به مذاکره درباره ی انتقال این هافبک جوان در ازای ۲۰ میلیون یورو یا کمتر نیستد.

بند آزادسازی قرارداد فرناندز ۶۰ میلیون یورو است و تا سال ۲۰۲۳ اعتبار دارد پس بنفیکا اگر مایل به فروش او نباشد کار سختی برای حفظ او نخواهد داشت.
این بازیکن ۱۹ ساله در همه ی رده های سنی پیش از تیم بزرگسالان برای تیم ملی پرتغال بازی کرده است اما هنوز در یک بازی رسمی برای تیم اصلی بنفیکا به میدان نرفته است.

منچستریونایتد در طی سال های اخیر تعداد زیادی از بازیکنان بنفیکا را تحت نظر داشته است و تابستان گذشته لیندلوف را از این باشگاه جذب کرد.
در آستانه ی شروع پنجره ی نقل و انتقالات زمستانی اومارو امبالو چندین بار به شیاطین سرخ لینک شد.

منچستریونایتد معمولا نمایندگانی را برای تماشای بازی های بنفیکا میفرستد که شامل بازی های تیم های پایه ی این باشگاه نیز میشود و بین مدیران دو باشگاه رابطه ی خوبی وجود دارد که میتواند در پروسه ی جذب این بازیکن منچستریونایتد را در موقعیت بهتری نسبت به رقبا قرار دهد.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

بیلد: منچستریونایتد همچنان علاقه مند به جذب آرتورو ویدال

روزنامه ی آلمانی از علاقه ی منچستر به ویدال خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *