خانه / هیچکدام / رقابت منچستریونایتد با بارسلونا برای جذب وینگر پرتغالی

رقابت منچستریونایتد با بارسلونا برای جذب وینگر پرتغالی

گزارشات حاکی از آن است که در رقابت برای جذب گلسون مارتینز، بارسلونا از یونایتد پیشی گرفته است…

یونایتدفنز – به گزارش نشریه پرتغالی A Bola هم اکنون بارسلونا شانس بیشتری علیرغم تلاش های مورینیو، برای جذب گلسون مارتینز ۲۱ ساله دارد. 

این نشریه دلایل قطعی ای برای اثبات اینکه شانس کاتالان ها بیشتر است ندارد، و تنها چیزی که امروز گزارش شده است، این است که استعدادیابان بارسلونا گلسون مارتینز را تحت نظر گرفته اند.

این آخرین گزارش از وضعیت گلسون بوده است و احتمالا به همین دلیل، گفته شده که بارسلونا شانس بیشتری برای جذب وی دارد. هفته گذشته، گفته شده بود که منچستریونایتد شانس بالایی برای به خدمت گرفتن گلسون مارتینز دارد زیرا استعدادیابان یونایتد در این فصل بیش از ۱۰ بار بازی های او را تماشا کرده بودند.

کاملا مشخص است که هنوز هیچ صحبت یا پیشنهادی از سوی باشگاه ها به اسپورتینگ ارائه داده نشده و به احتمال زیاد باشگاه ها در حال بررسی این موضوع هستند که آیا گلسون مارتینز ارزش این پول را دارد یا نه. هم اکنون وی یک بند آزادسازی ۶۰ میلیون یورویی در قرارداد خود دارد که تا سال ۲۰۲۱ اعتبار دارد. ولی به احتمال زیاد، در قرارداد جدید وی این مبلغ به ۸۰ میلیون یورو افزایش خواهد یافت.

این قیمت بالا احتمالا تنها دلیل دست نگه داشتن باشگاه ها از ارائه پیشنهاد به اسپورتینگ لیسبون است. به احتمال زیاد اسپورتینگ مبلغی نزدیک به مبلغ آزادسازی وی خواهد خواست و هم اکنون گلسون نیز نشان نداده که ارزش این همه پول را دارد.

درباره ی سهراب کریمی

سهراب کریمی هستم. به عشق یونایتد و هواداران یونایتد اومدم که به یونایتدفنز کمک کنم ?

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *