دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / رقابت منچستریونایتد، لیورپول و آرسنال برای جذب بازیکن کلیدی پورتو

رقابت منچستریونایتد، لیورپول و آرسنال برای جذب بازیکن کلیدی پورتو

دنیلو پریرا در چند فصل اخیر همواره یکی از خرید های احتمالی ونگر قلمداد شده است ولی حالا تیم های دیگر انگلیس نیز مشتاق به جذب او هستند.

یونایتد فنز- طبق ادعای رسانه های پرتغالی باشگاه های انگلیسی کار سختی را برای جذب دنیلو پریرا از پورتو خواهند داشت. این فصل علاوه بر اینکه دهمین فصلی است که آرسنال شرایط او را زیر نظر دارد، منچستریونایتد و لیورپول نیز او را تحت نظر دارند. ولی طبق گزارش O Jogo دنیلو آخرین بازیکنی است که پورتو رضایت به فروش آن در تابستان پیش رو خواهد داد.

او زیر نظر سه سرمربی مختلف در پورتو بازی کرده است و عملکرد خوبی داشته است و بازیکن مهمی در تیم قلمداد میشود و باشگاه او را بسیار کلیدی میداند و نمیخواهد او را از دست بدهد. O Jogo با میرلس یکی از مدیر برنامه های او مصاحبه کرد. او در این مصاحبه گفت:

همه میدانند که باشگاه های بزرگی از اروپا دنیلو را زیر نظر دارند. ما از یک بازیکن ملی پوش حرف میزنیم که قهرمانی اروپایی دارد و در یکی از بهترین باشگاه های اروپا بازی میکند و طبیعی است که علاقه مندانی وجود داشته باشند. پیشنهادات؟ هیچ پیشنهادی ارائه نشده است.

 

دنیلو در ژانویه قرارداد خود را تمدید کرد و حالا بند آزادسازی ۶۰ میلیون یورویی دارد.

انتظار نمیرود که پورتو واقعا انتظار همچین مبلغی را برای او داشته باشد ولی این مبلغ هنگفت میتواند به آنها این امکان را بدهد که مبلغ قابل توجهی را از فروش او به دست آورند.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو: من ونگر را به عنوان یک رقیب بزرگ به یاد خواهم داشت

مورینیو از آینده کاری اش میگوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *