خانه / نقل و انتقالات / رقابت سه باشگاه برای جذب مهره محبوب مورینیو

رقابت سه باشگاه برای جذب مهره محبوب مورینیو

قرارداد مروان فلینی در تابستان آینده به پایان خواهد رسید و گالاتاسرای از جمله تیم هاییست که برای بدست آوردن این هاقبک تنومند در حال رقابت است.

یونایتد فنز – این بازیکن ۲۹ ساله اخیرا پیشنهاد یونایتد را جهت تمدید قرارداد رد نموده و همین امر باعث شد تا دیگر تیم ها در صدد آن برآیند که با وی پیش قراردادی را به امضا برسانند. در این بین گالاتاسرای نیز در رقابتی تنگاتنگ، خود را در مقابل بشیکتاش و والنسیا قرار داده است. هر چند مورینیو سعی خواهد داشت تا وی را در باشگاه حفظ نماید، چرا که او نقشی اساسی در تاکتیک های رئیس ایفا می کند و بر آن است پیش از آن که مشتریان وی اقدام به عقد قرارداد کنند، جایگاه او را تثبیت کند.

SunSport مدعیست، والنسیا در این هفته قصد دارد پیشنهادی را برای امضای پیش قرارداد به این بازیکن ارائه دهد، گالاتاسرای نیز تصمیم دارد در کنار رقیب ترک خود، بشیکتاش، پیشنهادی وسوسه انگیز برای ترقیب وی به حضور در سوپر لیگ ترکیه تدارک بیند. این در حالیست که بشیکتاش با مبلغی در حدود ۸ میلیون پوند برای به خدمت گرفتن وی در ژانویه، با یونایتد به توافقاتی رسیده است. گالاتاسرای تحت مربیگری ایگور تودور موفق به فتح سوپر لیگ ترکیه گردید اما از حضور در لیگ قهرمانان باز ماند، بدین ترتیب تصمیم به تقویت قوای تیم خود دارد.

فلینی سال ۲۰۱۳ در زمان مربیگری دیوید مویس با مبلغ ۲۷/۵ میلیون پوند، از اورتون به اولدترافورد راه یافت، او در ۹ ماه عملکرد فاجعه بار این مربی حضور داشت و در ادامه نیز در ترکیب لوئیز فن خال و خوزه مورینیو نتوانست جایگاه خود را در ترکیب اصلی بدست آورد. با این حال در این اواخر تحت تعلیمات مورینیو، با این که هواداران چندان دل خوشی از وی نداشته اند، توانست توانایی های خود را به معرض نمایش گذارد و در مجموع ۹۵ بازی خود تا بدین جای کار ۱۹ گل به ثبت برساند.

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

فرصتی که سال گذشته از دست رفت

تابستان پارسال ایوان پریشیچ تا مرز پیوستن به یونایتد پیش آمد و حتی مقدمات زندگی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *