خانه / هیچکدام / رفتار سرد و عجیب مورینیو در تمرینات

رفتار سرد و عجیب مورینیو در تمرینات

سرمربی پرتغالی شیاطین سرخ ، بازیکنانش را با رهبری نکردن تمرینات توسط خودش شوکه کرده است.

یونایتدفنز – مورینیو ترجیح می دهد به جای اینکه تیمش را در زمین تمرین هدایت و رهبری کند ، در اتاق کارش بشیند و تمرینات را از راه دور زیر نظر بگیرد .

به گفته ی نشریه تایمز ، حالا بازیکنان یونایتد پس از شکست سهمگین ۴-۰ مقابل چلسی ، میخواهد که از کادر فنی روحیه بگیرند اما رفتار سرد مورینیو در تمرینات مانع محقق شدن این خواسته ی بازیکنان شده است.

مورینیو روز یک شنبه ، سنگین ترین شکست تاریخ حضور خود در لیگ برتررا تجربه کرد و بعد از بازی ، اشتباهات فاحش تیمش در خط دفاع را مقصر باخت دانست .بعد از نتیجه ، گفته شد که روی فاریا ، دستیار مورینیو، تمرینات را رهبری میکند و مورینیو اغلب اوقات در دفتر کارش مشغول است و گاهاً تمرینات را از راه دور مد نظر دارد.

این رفتار سرد و غیر حرفه ای ، آرزوی بسیاری از بازیکنانی که فکر میکردند مورینیو به آنها توجه زیادی خواهد داشت را بر باد داده است .

درباره ی یاسین حسام

یاسین حسام
من یاسین حسام ،ساکن شهر گرگان هستم و از بچگی عاشق شیاطین سرخ بودم ، هدف من و بقیه ی همکاران فقط خدمت به تیم محبوبمون و خوشحالی هوادارای خوبش در کشور عزیزمونه

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

یک کامنت

  1. Amir

    این رفتار سرد و غیر حرفه ای ، آرزوی بسیاری از بازیکنانی که فکر میکردند مورینیو به آنها توجه زیادی خواهد داشت را بر باد داده است 🙂

    مخصوصا دخیا و رونی ! دخیا که تهدید کرده بود سال بعد یا من باشم یا فن خال ، رونی هم که بعد از رفتن فن خال چند سری بهش تیکه انداخت که بلد نبود ازش بازی بگیره (!)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *