یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

رشفورد نظر خود را درباره ارتباط با مارسیال بیان می‌کند

مارکوس رشفورد درمورد هماهنگی خود با آنتونی مارسیال در خط حمله می گوید.

یونایتد فنز – مارکوس رشفورد و آنتونی مارسیال هر دو بهترین فصل خود را در خط حمله یونایتد سپری کرده اند.

 

رشفورد و مارسیال در این فصل روی هم 35 گل برای منچستریونایتد به ثمر رسانده اند و هر دو از بهترین عملکرد خود برای این باشگاه لذت می برند. این زوج با وجود داشتن صفات مشابهی در بازی خود، با حضور رشفورد در سمت چپ و مارسیال در مرکز حمله، درک خوبی از یکدیگر داشته اند.

 

اوله گونار سولشایر آنها را جایگزین روملو لوکاکو بازیکن حال حاضر اینترمیلان، کرده است. این مربی نروژی راهی برای ساختن تیمی پیدا کرده که به آنها در شکوفایی هر دوی شان کمک می‌کند.

 

در حالی که آنها می خواهند در مناطق مشابهی در زمین حضور داشته باشند، رشفورد معتقد است در اصل آنها بازیکنانی یکسان هستند و این حقیقت در ایجاد ارتباط و هماهنگی به آنها کمک کرده است.

 

رشفورد مرتباً به عنوان یک مهاجم مرکزی در رده های مختلف در یونایتد بازی می‌کرده و در اولین بازی خود برای تیم اصلی در آن پست حضور داشته است. از آن زمان، او اغلب بین یک مهاجم کناری و یک مهاجم مرکزی تغییر نقش داده است، اما این اتفاق به او کمک کرده تا جنبه های بازی مورد نیاز تیم برای پست های مختلف را بیاموزد، و هر دو پست برای او جذابیت داشته باشد.

راشفورد به UTD Poscast گفت:

بخش بزرگی از آن، به بازیکنانی بستگی دارد که کنار آنها بازی می کنید. هنگامی که در سمت چپ هستید، می توانید چیزهای بیشتری را به تنهایی ایجاد کنید، و این اتفاق ویژگی های بیشتری به تیم می دهد.

 

در حالی که وقتی در مرکز حمله بازی می کنید، گاهی اوقات تنها هستید و به فردی در خط هافبک احتیاج دارید که بتواند در طول 90 دقیقه، با پاس هایش شما را در بازی پیدا کند. بنابراین بعضاً می توانید در بازی ها به عنوان یک شماره ۹ دیده نشوید.

 

مهاجم انگلیسی شیاطین سرخ ادامه داد:

وقتی جوان تر بودم به یک شماره ۹ تبدیل شدم، این همان چیزی است که با آن درگیر بودم زیرا بازیکنی هستم که می خواهد توپ را تصاحب کند و با آن رو به جلو حرکت کند. وقتی شروع به بازی در پست شماره ۹ کردم، فهمیدم که توپ را به اندازه ای که در پست های دیگر هستید، لمس نمی‌کنید اما وقتی توپ را دریافت کردید، فرصتی برای گل زدن است.

 

این همان چیزی است که من درباره شماره ۹ بودن دوست دارم. اما در حال حاضر از داشتن آزادی در  تلفیق بین این دو پست لذت می برم و فکر می کنم در حال حاضر برای ما مناسب باشد زیرا آنتونی دوست دارد به سمت چپ برود و به عمق نیز نفوذ کند.

 

صادقانه بگویم، احساس می کنم بودن در پستی که الان بازی می کنم، جایی بین سمت چپ و مرکز خط حمله، قطعاً برای من ویژگی مثبتی است.

 

منبع: Manchester Evening News

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x