خانه / مصاحبه / رشفورد در رابطه لوکاکو: تازه آغاز شده است، ما به آن درک متقابل رسیده ایم

رشفورد در رابطه لوکاکو: تازه آغاز شده است، ما به آن درک متقابل رسیده ایم

مارکوس رشفورد جوان با استعداد منچستر از رابطه ی خود و لوکاکو می گوید.

یونایتدفنز- مارکوس رشفورد ستاره ی جوان منچستریونایتد و سه شیرها که در بازی اخیر منچستر و سه شیرها گل به ثمر رسانده است و نقش مؤثری در موفقیت سه شیرها و منچستریونایتد داشته است . درباره ی این بازیکن جوان گمانه زنی هایی وجود دارد که ممکن با اضافه شدن زلاتان در نیم فصل و باتوجه به عملکرد خوب لوکاکو از ترکیب اصلی منچستر به نیمکت برود درباره ی رابطه خود با مهاجم تازه وارد شیاطین سرخ که هرگز قبل از پیوستن اون به جمع بازیکنان منچستریونایتد با او ملاقاتی نداشته می گوید.

این بازیکن ۱۹ ساله شروع کرد:

تازه آغاز شده است، ما به آن درک متقابل رسیده ایم. پیش از پیوستن او به شیاطین سرخ هرگز یکدیگر را ملاقات نکرده بودیم، و حتی تصوری از یکدیگر نداشتیم ولی وقتی با هم به میدان رفتیم تازه با یکدیگر آشنا شدیم.

رشفورد انگلیسی درباره لوکاکو مهاجم بلژیکی و گلزن منچستر و اینکه چگونه میتوانند زوجی خطرناک تبدیل شوند ادامه داد:

خوشبختانه می توانیم به گسترش بیشتر و بیشتر رابطه خود ادامه دهیم. طبیعتا این هنوز اوایل رابطه ما است و هر چه در بازی با یکدیگر بهتر شویم نتایج تیم نیز بهتر خواهد شد.اگر به یک زوج هجومی قدرتمند تبدیل شویم فوق العاده خواهد شد ولی مهمترین امر برای ما این است با یکدیگر در راه تیم تلاش کنیم.

در آخر او درباره بازی پیش روی منچستر با استوک سیتی که در ورزشگاه خانگی استوک سیتی برگزار می شود و انگیزه خود و دوستانش در منچستر برای پیروز در این دیدار و تحمیل شکست به استوک سیتی در خانه ی خود این گونه گفت:

هر بازی در نوع خودش دشوار است. بسیاری از گلهایی که به ثمر رسانده ایم دیر هنگام بوده اند و همه آنها ناشی از این است که باور خود را از دست نمی دهیم. باید با نگرش و ذهنیت صحیح به استوک برویم تا از کسب سه امتیاز اطمینان حاصل کنیم.

درباره ی علی شکرانه

علی شکرانه
سلام خدمت همه دوستان علی شکرانه هستم ملقب به اسکای از 13 سالگی طرفدار منچسترم و بازیکن مورد علاقم خوان ماتا هست . Glory Glory Manchester United

جعبه "همچنین ببینید"

رسمی: جو رایلی به بردفورد سیتی پیوست

مدافع منچستر یونایتد جو رایلی طی قراردادی ۲ ساله به بردفورد سیتی پیوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *