رشفورد: اگر این روند را حفظ کنیم بازی کردن برایمان راحتر میشود
رشفورد: اگر این روند را حفظ کنیم بازی کردن برایمان راحتر میشود

رشفورد: اگر این روند را حفظ کنیم بازی کردن برایمان راحتر میشود

یونایتد فنز – رشفورد شب گذشته، بازی خاطره انگیزی را تجربه کرد. او ابتدا یک پنالتی که توسط دنیل جیمز به دست آمده بود از دست داد اما تنها چند دقیقه بعد با پاس گل هوشمندانه ی این بازیکن ولزی، گل دوم منچستر را به ثمر رساند.

 

با وجود برد سه گله، رشفورد معتقد است این تیم باید در موقعیت سازی بهتر عمل کند:

من فکر می کنم تنها چیزی که می توانیم روی آن پیشرفت کنیم، ایجاد فرصت های بهتر برای یکدیگر است. برای من، در مرحله ی بعدی ست. ما در حال ایجاد و ساختن فرصتهای نصف و نیمه برای یکدیگر هستیم، اما هرچه ساده تر باشد یک مهاجم زودتر به گل میرسد که بهتر است؛ ما می خواهیم تا بتوانیم در چرخاندن توپ پیشرفت کنیم و از دروازه بان عبور کرده و توپ را درون آن قرار دهیم.

 

مهاجم ملی پوش انگلیسی می گوید شیاطین سرخ باید این روند را حفظ کنند:

ما سخت تلاش کرده ایم و فکر میکنم اگر این روند را حفظ کنیم بازی کردن برایمان راحتر میشود. فکر میکنم ما در حین بازی کردن فقط باید با یکدیگر صحبت کنیم که این باعث میشود حرکت با توپ برایتان ساده شود. اگر بتوانیم در رد و بدل کردن توپ اطلاعاتی بدست بیاوریم کار ساده تر میشود که این قدم بعدی برای ماست. اگر یک بر صفر بردیم باید بازی را بررسی کنیم چیزهایی در آن وجود دارد که ما برای پیشرفت به آنها نیاز داریم.

رشفورد از بازی مقابل نوریچ می گوید:

در برابر نوریچ بازی را مدیریت کردیم و با همکاری هم گلهای زیبایی به ثمر رساندیم. این یک نکته مثبت است و ما می توانیم بهتر از این کار کنیم، اما سه امتیاز بازی را گرفتیم و برای بهتر شدن تلاش می کنیم.

 

رشفورد همچنین از بازی دنیل جیمز تمجید به عمل آورد و گفت:

جیمز درخشش خوبی داشت. او گل های مهمی به ثمر رسانده و همچنین پاس گل های خوبی میدهد. نکته اصلی این است که او تلاش زیادی برای کمک به تیم می کند و بقیه موارد با بازی های بیشتر اصلاح می شوند. سعی و تلاش او برای تیم مثال زدنی است. پاس گل او و تشخیص او در آن موقعیت فوق العاده بود. این شیوه بازی ما برای حریف ویرانگر است. همانطور که گفتم ما میتوانیم به همین شکل ادامه بدهیم و موقعیت های گلزنی بیشتری برای هم ایجاد کنیم.

 

رشفورد در مورد پنجاهمین گل خود برای یونایتد افزود:

حس خوبی دارد. به نظرم این گل زیادهم بد نبود. در موقعیت های تک به تک دروازه بان واقعا نمیتواند از از دروازه خارج شود و شما میتوانید با آرامش به نقطه دلخواه ضربه بزنید.

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

مقاله: آینده ی همچنان مبهم برخی از بازیکنان تیم

ورود سانچو و عدم خروج مهاجمی تا این لحظه باعث شده است شیاطین سرخ با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =