رسمی: کیسی استونی از سمت سرمربیگری تیم بانوان منچستریونایتد استعفا داد

منچستر یونایتد امروز اعلام کرد که کیسی استونی در پایان فصل جاری از سمت خود به عنوان سرمربی زنان کنار خواهد رفت.

یونایتد فنز- اد وودوارد در مصاحبه با سایت باشگاه گفت:

کیسی از زمان پیوستن به این تیم در سال ۲۰۱۸ نیروی محرکه موفقیت تیم زنان ما بوده است. او برای بازیکنان و کارکنان خود، برای همه در این باشگاه و طرفداران الهام بخش بوده است. همه در منچستر یونایتد از او به خاطر سخت کوشی و فداکاری بی وقفه تشکر می کنند و به خاطر موفقیت هایش ادای احترام می کنند. او همیشه بخشی از خانواده منچستر یونایتد خواهد بود.

کیسی استونی گفت:

هدایت تیم زنان در این باشگاه بزرگ یک افتخار است و این یک تصمیم فوق العاده سخت بوده است. ما در سال اول تاسیس تیم توانستیم قهرمانی در مسابقات قهرمانی زنان دسته یک را بدست آوریم، اکنون نیز موفق شده ایم تیم را به رتبه چهارم سوپر لیگ زنان برسانیم.

وی همچنین گفت:

من عاشق هدایت این گروه بوده ام و به آنچه با هم به دست آورده ایم افتخار می کنم. با این حال، پس از یک فصل دشوار با اختلالات ناشی از بیماری همه گیر کرونا، اکنون احساس می کنم زمان مناسب است تا کمی استراحت کنم و شخص دیگری وارد صحنه شود و تیم را در رسیدن به سایر اهداف باشگاه هدایت کند. من می خواهم از باشگاه ، همه کادرفنی خارق العاده ، هواداران و بیش از همه بازیکنان برای تجربه باورنکردنی که طی سه سال گذشته به اشتراک گذاشته ایم تشکر کنم.

جان مورتا، مدیر فوتبالی باشگاه نیز گفت:

منچستر یونایتد کاملاً به تیم زنان خود متعهد است و میراث دستاوردهای کیسی را به سمت موفقیت پیش خواهد برد. با اولین بازی تاریخی اخیر در اولدترافورد و تأثیری که تیم در لیگ برتر زنان به وجود آورد ، آینده درخشان است. در حالی که از رفتن کیسی ناراحت خواهیم شد، تیم رو به جلو پیش خواهد رفت.

۰

درباره ی الیاس مرادی

1397/01/04

مطلب پیشنهادی

ماتا پیشنهاد تمدید را به طور جدی بررسی می کند

خوان ماتا پیشنهاد تمدید قرار داد را به طور جدی بررسی می کند، او که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 6 =