دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / اخبار فوری و رسمی / رسمی: وین رونی به اورتون پیوست

رسمی: وین رونی به اورتون پیوست

اسطوره ی شیاطین سرخ به اورتون برگشت.

یونایتد فنز – سایت رسمی باشگاه منچستریونایتد اعلام کرد، وین رونی مجددا به اورتون می پیوندد، ۱۳ سال پس از اینکه از مرسی ساید به شیاطین سرخ پیوست. قرارداد او با تافی ها ۲ ساله خواهد بود.

خوزه مورینیو در این باره گفت:

” بر هیچکس پوشیده نیست که من همیشه از تحسین کنندگان وین بوده ام. او نمونه یک بازیکن حرفه ای در سرتاسر دوران خود در باشگاه بوده است و در تاریخ این باشگاه، سالیان سال باقی خواهد ماند. هرگز آسان نیست که شاهد باشید یک بازیکن بزرگ کمتر از آنچه که می خواهد فوتبال بازی کند و من نتوانستم مانع وی شوم وقتی درخواست بازگشت به اورتون را ارائه کرد. ما دلتنگ تجربه او، تمرکز و مصمم بودن وی خواهیم شد و من در آینده برای او آرزوی بهترینها را دارم. ”

مدیر اجرایی شیاطین سرخ، اد وودارد نیر در مورد رونی گفت:

” وین از زمانیکه ۱۳ سال پیش بعنوان یک نوجوان فوق العاده با استعداد و پر انرژی به شیاطین پیوست، خدمتگزار شگفت انگیزی برای یونایتد بوده است. بازیکنی که نمی تواند داستان هت تریک خود در اولین بازی رسمی خود مقابل فنرباغچه، آن برگردان باورنکردنی مقابل سیتی و عملکردهای پیروزی بخش بی شمار خود در طول دوران یونایتدی خود را فراموش کند. اما پس از مذاکرات بسیار، باشگاه تصمیم گرفت که درخواست بازگشت وی به باشگاه دوران نوجوانی وی را بپذیرد. او بسیاری از جادویی ترین لحظات را در چندین سال از موفق ترین سال های خود در تاریخ باشگاه را خلق کرد. وین در حالی ما را ترک می کند که برترین گلزن تاریخ شیاطین است و هر جام بزرگ ممکن فوتبالی را کسب کرده است. دهه های بسیاری بطول خواهد انجامید تا بازیکنی بتواند نزدیک رکورد وی شود و من بخاطر نوع هدایت تیم از زمانیکه سه سال پیش بعنوان کاپیتان تیم منتصب شد، از وی بسیار سپاسگزار هستم. “

از طرف تمامی اعضای باشگاه و صدها میلیون طرفداران ما در تمامی جهان، ما برای وین آرزوی بهترینهای ممکن را در فاز بعدی دوران حرفه ای شگفت انگیز وی داریم.

درباره ی سورنا شهرکی (مدیر)

سورنا شهرکی (مدیر)
تا ابد با شیاطین سرخ ❤️❤️ - GGMU - محبوب ترین بازیکن: اریک کانتونا ?

جعبه "همچنین ببینید"

ویژه: سر الکس خواهان جذب بوفون در ۱۵ سالگی بود

ایجنت بوفون به علاقه ی فرگی به دروازه بان ایتالیایی اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *