خانه / اسطوره ها / رسمی: وین رونی از تیم ملی انگلیس خداحافظی کرد

رسمی: وین رونی از تیم ملی انگلیس خداحافظی کرد

با وجود دعوت سرمربی تیم ملی انگلستان از رونی جهت حضور در تیم ملی برای دیدارهای پیش رو، این بازیکن رسما بازنشستگی خود از تیم ملی انگلیس را اعلام کرد.

یونایتد فنز – رونی پس از اعلام بازنشستگی از تیم ملی انگلیس طی مصاحبه ای این چنین گفت:

خیلی عالی بود که گرت سوتگیت در این هفته با من تماس گرفت تا بگوید که می خواهد برای دیدارهای پیش رو به ترکیب تیم ملی انگلیس بازگردم. واقعا از او سپاسگزار هستم.

به هر حال، در حالیکه از قبل به سختی و مدتی طولانی فکر کرده بودم، به گرت گفتم که من حالا تصمیم به خداحافظی از بازیهای ملی گرفته ام. تصمیم واقعا دشواری بود و تصمیمی بود که با خانواده خود، سرمربی خود در اورتون و نزدیکانم نیز در میان گذاشته بودم.

بازی برای انگلیس همیشه برای من ویژه بوده است. هر بار بعنوان یک بازیکن یا کاپیتان انتخاب می شدم، به شدت به خود می بالیدم و از همه کسانی که به من کمک کردند ممنونم. اما باور دارم که حالا زمان خداحافظی است.

ترک منچستر یونایتد تصمیم دشواری بود ولی می دانم که تصمیم درستی گرفتم که به خانه خود یعنی اورتون بازگشتم. حالا می خواهم تمام انرژی خود را متمرکز کمک به تیم در راه موفقیت نمایم. من همیشه یک هوادار عاشق انگلیس خواهم ماند. یکی از معدود افسوس های من این است که بخشی از تیم ملی انگلیس درخشانی نبوده ام.

خوشبختانه بازیکنان هیجان انگیزی که سوتگیت انتخاب می کند می تواند انگیزه تیم را بیشتر کند و امیدوارم همگی از تیم حمایت کنند. روزی رویا به حقیقت خواهد پیوست و من در انتظار آن روز هستم تا در قامت یک هوادار یا هر پست و مقام دیگری در آنجا حاضر باشم.

وین رونی در این تابستان بعد از سالها بازی در منچستریونایتد، به تیم اسبق خود اورتون پیوست.

درباره ی امید مستحسن

امید مستحسن

جعبه "همچنین ببینید"

بی بی سی: باشگاه برنامه ای برای جذب آلدروایرلد ندارد!

درحالی که همه ی خبرگزاری ها از تلاش جدی منچستریونایتد برای جذب توبی آلدروایرلد سخن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *