دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / اخبار فوری و رسمی / رسمی: لوکاکو به منچستریونایتد پیوست

رسمی: لوکاکو به منچستریونایتد پیوست

روملو لوکاکو به منچستریونایتد پیوست.

یونایتد فنز – سایت رسمی باشگاه منچستریونایتد اعلام کرد، روملو لوکاکو مهاجم اورتون با قراردادی ۵ ساله راهی اولدترافورد شد. در قرارداد او آپشن تمدید به مدت یک سال دیگر نیز وجود دارد.

خوزه مورینیو در مورد لوکاکو گفت:

“روملو بازیکنی درخور منچستریونایتد است. او شخصیت بزرگی دارد و بازیکن بزرگیست. این طبیعی است که او می‌خواهد در بزرگترین باشگاه دوران حرفه‌ای خود را پیش ببرد. او بازیکن جدید بسیار خوبی برای گروه است و می‌دانم که به او خوش آمد خواهند گفت. خیلی مشتاقم تا دوباره با او کار کنم.”

روملو لوکاکو نیز گفت:

” دوست دارم صحبت را با تشکر از همه کسانی که در اورتون بوده اند و طرفداران بابت چهار فصل فوق‌العاده، شروع کنم. من دوستان فوق‌العاده ای پیدا کردم و خاطرات خیلی خوبی با هم داشتیم. اگرچه زمانی که منچستریونایتد و خوزه مورینیو به دنبال من آمدند، فرصتی بود که تنها یکبار در زندگی پیش می‌آید و نمی‌توانستم آن را زمین بندازم. می‌توانستید جنگجویی، عزم راسخ و روحیه این تیم را در فینال لیگ اروپا ببینید و من می‌خواهم قسمتی از آن باشم. خیلی مشتاقم تا در اولدترافورد و در برابر ۷۵ هزار طرفدار بدوم اما پیش از آن کار اصلی در پیش فصل شروع می‌شود و بسیار مشتاق هستم تا در اولین جلسه تمرین شرکت کنم.”

لوکاکو به زودی به تمرینات شیاطین سرخ در لس آنجلس اضافه خواهد شد.

درباره ی سورنا شهرکی (مدیر)

سورنا شهرکی (مدیر)
تا ابد با شیاطین سرخ ❤️❤️ - GGMU - محبوب ترین بازیکن: اریک کانتونا ?

جعبه "همچنین ببینید"

فوری: سر الکس فرگوسن در بیمارستان بستری شد

اسطوره ی فراموش نشدنی باشگاه منچستریونایتد در بیمارستان حضور دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *