رسمی: قرارداد برندون ویلیامز تمدید شد
رسمی: قرارداد برندون ویلیامز تمدید شد

رسمی: قرارداد برندون ویلیامز تمدید شد

یونایتد فنز – به گزارش سایت رسمی باشگاه منچستریونایتد، برندون ویلیامز با یونایتد قرارداد جدیدی امضا کرده که تا سال ۲۰۲۴ اعتبار داشته و از گزینه تمدید یک سال دیگر نیز برخوردار است.

 

ویلیامز که در سن هفت سالگی به یونایتد پیوست، یکی از ۱۲ محصول آکادمی می باشد که در این فصل برای تیم اصلی به بازی گرفته شد. او زیر نظر اوله گنار سولشر ۳۳ بازی برای یونایتد انجام داده است.

 

ویلیامز در خصوص تمدید قرارداد خود گفت:

با داشتن ۷ سال سابقه حضور در منچستر یونایتد، بازی برای تیم اول واقعاً یک رویا است. البته رسیدن به این نقطه کار سختی زیادی را طلب کرده است و راه یابی به تیم نخست برای من واقعاً خاص بوده است. در طول فصل چیزهای زیادی را از سرمربی، کادر مربیگری و هم تیمی هایم آموخته ام و می خواهم پاسخ اعتمادی که همه ی آنها به من داشته اند را بدهم. میدانم که همه اعضا در باشگاه هر روز به سختی کار میکنند تا در سال های آتی موفقیت را به ارمغان آوریم و من واقعا به اینکه عضوی از آن هستم مفتخرم.

اوله گنار سولشر نیز در این مورد افزود:

برندون فصل ابتدایی عالی ای را پشت سر گذاشته است، بنابراین ما خوشحالیم که او قرارداد جدیدی به امضا می‌رساند. این قرارداد جدید بیانگر سخت کوشی او و پیشرفتی است که از زمان نخستین بازی اش برای تیم اول به دست آورده است. برندون پس از اینکه از آکادمی به تیم اول آمد هرگز به عقب نگاه نکرد و با تمام وجود رو به جلو قدم برداشته است، او می فهمید که بازی برای منچستریونایتد به چه معنایی است.

 

برندون تمام از خصوصیات لازم برای عضویت در این تیم جوان هیجان انگیز برخوردار است. او همه روزه در تمرینات چیز های جدیدی می آموزد و ما مشتاقانه شاهد پیشرفت او در فصل های آتی خواهیم بود.

۰

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

آنالیز: هری مگوایر، بازی‌سازی از قلب خط دفاعی؛ لطفاً احترام قائل شوید!

این گفته که منچستریونایتد تیمی هجومی‌تر از قبل شده، چندان هم بیراه نیست. در این راه مدافعین میانی منچستریونایتد نقش مهمی ایفا کرده‌اند.

یک دیدگاه

  1. بنظر من برای سال اول خوب بود و جای پیشرفت خیلی داره. منکه امیدوارم بهش که یه دفاع کنار خوب ازش دربیاد

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + هجده =