خانه / آکادمی / رسمی: جو رایلی به بردفورد سیتی پیوست

رسمی: جو رایلی به بردفورد سیتی پیوست

مدافع منچستر یونایتد جو رایلی طی قراردادی ۲ ساله به بردفورد سیتی پیوست

یونایتد فنز – به گزارش سایت رسمی باشگاه، این بازیکن ۲۱ ساله فصل گذشته تیم زیر ۲۳ سال منچستر یونایتد را کاپیتانی کرد و یک گل بیاد ماندنی را نیز در بهترین عملکرد فصل خود و در پیروزی ۲-۱ یونایتد در آنفیلد و در مقابل لیورپول به ثمر رساند.

پس از انجام ۲ بازی در تیم اصلی تحت هدایت فن خال در مقابل شورسبوری و میدلند، وی در سال ۲۰۱۷ به شفیلد یونایتد قرض داده شد ولی در تمرینات دچار مصدومیتی جدی از ناحیه شانه شد که به پیشرفت او لطمه زد.

دوران او با شفیلد یونایتد بدین معنی است که این پیستون کناری زندگی در لیگ یک را کمی تجربه کرده است و تلاش خواهد کرد تا به بردفورد کمک کند چالش دیگری را برای صعود موفقیت آمیز پشت سر بگذارند.

رایلی در بیانیه ای بلند بالا در صفحه توییتر شخصی خود این چنین واکنش نشان داد

در این ۱۵ سال اخیر منچستر یونایتد خانواده و خانه من بوده است. این رویای هر پسری است که برای این باشگاه بازی کند و من می توانم با افتخار بگویم که رویایم تحقق یافت.

می خواهم از این فرصت استفاده کنم تا از همگی تشکر کنم، از تمام مربیانی که در طول این مسیر به من کمک کرده اند، کادر فنی، بازیکنان بسیاری که در طول رشد خود در کنار آنها بازی کرده ام ولی مهمتر از همه، هوادارانی که در طول تمام دوران من در منچستر یونایتد حمایت دائمی خود را نشان داده اند.

من خاطرات و تجربیات فراموش نشدنی بسیاری کسب کردم که تا ابد بخاطر آنها شکرگزار خواهم بود ولی شخصا حس می کنم که حالا زمان مناسبی برای من است تا تغییراتی حاصل کنم و فصل بعد از دوران فوتبالی خود را رقم بزنم. برای همه اعضای باشگاه بهترینها را آرزو می کنم و مجددا از آنها تشکر می کنم.

همه اعضای باشگاه یونایتد نیز می خواهند بهترین بهترینها را برای آینده جویی آرزو کنند.

درباره ی امید مستحسن

امید مستحسن

جعبه "همچنین ببینید"

رسمی: فرد به عنوان بازیکن منچستریونایتد معرفی شد

باشگاه منچستریونایتد به طور رسمی از خرید فرد رونمایی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *