رسمی: جان مرتو و درن فلچر به ترتیب به عنوان مدیر ورزشی و مدیر فنی باشگاه منصوب شدند

منچستر یونایتد جان مرتو را به عنوان مدیر ورزشی و درن فلچر را بعنوان مدیر فنی باشگاه منصوب کرد. مرتو اکنون در کنار سولشر عضو ارشد کادر فوتبالی باشگاه در زمین است و مستقیما به وودوارد گزارش می دهد.

یونایتد فنز – به عنوان مدیر ورزشی، جان مورتو روزانه با سولشر همکاری می کند تا برنامه ها و استراتژی های جذب بازیکن و سایر برنامه ها را با وی هماهنگ کند و اطمینان حاصل کند که تیم اول، از لحاظ پشتیبانی عملیاتی در بهترین سطح، یعنی همان سطحی که برای موفقیت لازم است، قرار دارد.

سولشر همچنان در فرآیند جذب بازیکن، نقش خود را ایفا خواهد کرد. البته وی از حمایت افراد حاضر در بخش کشف استعداد ها و تجزیه و تحلیل داده ها که گزارش آنها نیز به جان مورتو داده می‌شود، برخوردار می شود. مت جاج همچنین با عنوان جدیدی که مدیر مذاکرات فوتبالی نام دارد، به جان مورتو گزارشاتی می دهد.

جان مورتو در این باره گفته است:

این یک افتخار بزرگ است که عضوی از این باشگاه و پروسه ای که دارند باشم و نیز بسیار مفتخرم که اداره و هدایت مدیریت ورزشی و فوتبالی باشگاه با من خواهد بود .کار کردن در کنار اوله و کیسی استونی و سایر کارکنان فوق العاده ی مجموعه که همگی متعهد هستند تا افتخار و شکوه را برای باشگاه به ارمغان بیاورند، مایه مباهات است.

اد وودوارد نیز گفت:

من خوشحالم که جان مارتو و درن فلچر این نقش ها را در باشگاه پذیرفته اند و مشتاقانه منتظر تاثیری هستم که آنها به همراه اوله و بقیه کارکنان در جهت موفقیت آینده تیم ایفا خواهند کرد. این مقام جدید جان مارتو در باشگاه یک تکامل طبیعی است که از ویژگیهای رهبری او و سالها تجربه او در بازی نشات می گیرد.

مارتو در پیشرفت ما در تمام این زمینه ها نقش اساسی داشته است و درک عمیق او از تکامل بازیکنان تضمین می کند که سنت باشگاه در آوردن بازیکنان جوان از آکادمی به تیم اصلی همچنان پابرجاست.

وی ادامه داد:

دستاوردهای فوق العاده درن فلچر به عنوان یک بازیکن و مسیری که از آکادمی به لیگ برتر و قهرمانی در لیگ قهرمانان طی کرده، بدان معنی است که او به طور طبیعی از احترام زیادی برخوردار بوده و این قسمت از DNA باشگاه که از اهمیت بالایی برخوردار است را درک می کند.

فلچر در این نقش جدیدش، درواقع اولین نقش در تاریخ ما، مشاوره فنی در مورد تمام جنبه های گروه فوتبال و همچنین کمک به برقراری ارتباط و ارائه فلسفه فوتبال ما در تمام بخش های باشگاه خواهد بود.

۰

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

وایت از انتقال به اولدترافورد استقبال می کند؛ منچستر وضعیت را از زیر نظر دارد

بن وایت یکی از گزینه های منچستر برای تقویت خط دفاعی به شمار می‌رود. ۰

۳ دیدگاه

  1. تیم کم کم جمع و جور میشه امید وارم این فصل دفاع وسو و دفاع راست و مهاجم هدف بخیریم البته یه دروازه بان ارزون قیمتم برا نیمکت هندرسون لازمه البته اگه دخیا بره

  2. برید ویکی پدیا وودوارد رو ببیتید

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 7 =