رسمی: تاهیت چانگ به صورت قرضی به وردربرمن پیوست
رسمی: تاهیت چانگ به صورت قرضی به وردربرمن پیوست

رسمی: تاهیت چانگ به صورت قرضی به وردربرمن پیوست

یونایتد فنز- بازیکن ۲۰ ساله هلندی قرارداد جدیدی را در ماه مارس با یونایتد به امضا رساند که وی را تا سال ۲۰۲۲ در اولدترافورد قرار خواهد داد. این قرارداد حاوی بند تمدید به مدت یکسال دیگر نیز می باشد. چانگ طبق یک بیانیه ای اظهار داشت:

اول از همه، خوشحالم که به این باشگاه آمده ام و مشتاقانه منتظر شروع تمرینات پیش فصل با تیم هستم. این انتقال فرصت خوبی برای پیشرفت من است و مشتاقانه انتظار شروع فصل بعد را می کشم. 

سرمربی باشگاه آلمانی، فلورین کوفت، نیز اضافه کرد:

تاهیت در حقیقت یک بازیکن با استعداد است که می تواند در هر دو طرف زمین بازی کند و همچنین سرعت بسیار بالایی دارد که می تواند یاری دهنده سبک بازی ما باشد. او پتانسیل پیشرفت از لحاظ دفاعی را نیز دارا است، اما هنوز اول کارش است و ما می خواهیم کمک کنیم تا استعداد های بالقوه خود را عبه نمایش بگذارد.

چانگ در سال ۲۰۱۶ از باشگاه فاینورد به آکادمی منچستریونایتد پیوست و اولین بازی خود را در جولای ۲۰۱۸ انجام داد. هنگامی که وینگر جوان قرارداد خود با باشگاه را در ماه مارس تمدید کرد؛ سرمربی شیاطین سرخ، اوله گنار سولشر، بیان کرد:

ما از پیشرفتی که تاهیت از زمان ورودش از آکادمی کرده است، خوشحالیم و مشتاقانه منتظر رشد بیشتر استعداد های او هستیم. چانگ از پتانسیل بسیار بالایی برخوردار است و با توجه به سن، توانایی و اخلاق کاری اش، می توانیم بگوییم که او آینده درخشانی در منچستریونایتد خواهد داشت. 

وینگر هلندی دفعات محدودی به صورت فیکس به میدان رفته و فقط در ۵ بازی لیگ و در مجموع ۱۶ بازی برای شیاطین سرخ به صورت فیکس بازی کرده است. او آخرین بار در پیروزی ۲-۱ دور برگشت یک هشتم نهایی لیگ اروپا در برابر لاسک به میدان رفته بود.

 

منبع: ESPN

۰

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

منچستریونایتد درخواست گنجاندن بند خرید در معامله جسی لینگارد را رد کرده است

گزارش شده که درخواست وستهم یونایتد مبنی بر قرار دادن بند خرید در قرارداد قرضی …

۳ دیدگاه

  1. اقا من دیه تحمل این تیمه گهو ندارم بسه دیگه چقدر تحمل ریدم تو سولشر اوسکول با اون تفکرات گوهشو مربی گریه گوهش عن حالیش نیست هیچی ندار ریدم تو بازیکنا ی یونایتد که یونایتدو یه تیم معمولی کردن ریدم تو وودوارد من ریدم تو اون دخئا بی ناموس که عین خیار گل میخوره و مهم تر از اون ریدم تو مغز سولشرو تفکراتشو مربی گریش و تاکتیک چرتش با اون ترکیب چرتش که رومرو رو نزاشت دروازه دخئا بی ناموسو گزاشت

    ۰
  2. سولشرو دخئا و وودوارد و چند بازیکن دیگه کمر به نابودیه یونایتد بستن تنها دروازه بانی که از جون مایه گزاشت طی این چند فصل رومرو بود ۱۴ سال طرفدار یونایتد بودم ولی دیگه تحملشو ندارم و دیگه ام طرفدارش نیستم توصیه میکنم شما هم نباشین حیف دوران فرگی که گزشت بعد اون چه کردیم گوزو هایی مثل فان خالو مورینیو و سولشر ریدن تو یونایتد .یونایتد یه تیم معمولی داره میشه دیگه طرفدار یونایتد نیستم برای لذت فوتبال میبینم طرفدار هیچ تیمی نیستم دیه یونایتددو کردن یه تیم معمولی که از عن اسپانیا میبازه

    ۰
  3. اون دخیار حرومزاده گه بی ناموس عین گه گل میخوره کصافت یدونه رو نمیگیره هیچی ندار اصلن تلاش نمیکنه توپو بگیره وای راحت میتونه بگیره نمیخواد کصافت عقده ای

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + دو =