رسمی: ایمی ترنر قرارداد خود را با تیم بانوان شیاطین سرخ تمدید کرد
رسمی: ایمی ترنر قرارداد خود را با تیم بانوان شیاطین سرخ تمدید کرد

رسمی: ایمی ترنر قرارداد خود را با تیم بانوان شیاطین سرخ تمدید کرد

یونایتد فنز- این مدافع ۲۸ ساله در جولای ۲۰۱۸ و همزمان با تشکیل تیم بانوان منچستریونایتد به این تیم پیوست، و تا کنون در ۴۳ بازی در تمامی رقابت ها، توانسته سه گل به ثمر برساند. ترنر مانند کرستن هانسون توافق نامه جدیدی با یونایتد به امضا رسانده است. وی گفت:

واقعا خوشحالم که ماجراجویی هایم را با این باشگاه خارق العاده ادامه خواهم داد، می دانستم که وقتی به این باشگاه پیوستیم، در حال ایجاد چیزی خاص در آن هستیم و بی صبرانه منتظر هستم که فصل بعد به مستطیل سبز برگردم. 

بازیکن انگلیسی بانوان منچستریونایتد ادامه داد:

می خواهم از کیسی و کادرفنی باشگاه به خاطر راهنمایی های آنها در چندین سال گذشته تشکر کنم، و همچنین از هواداران به خاطر حمایتشان. مدتی است که فوتبال نداشته ایم، بنابراین من برای فصل بعدی آماده هستم و می خواهم نشان دهم که به عنوان یک تیم به چه چیز هایی می توانیم دست یابیم. 

کیسی استونی، سرمربی تیم بانوان شیاطین سرخ، نیز گفت:

ایمی مدافع بزرگی است که بصورت حرفه ای کارش را انجام می دهد. او همچنین یک رهبر فوق العاده برای تیم است و به عنوان یک مربی واقعی برای برخی بازیکنان جوان عمل می کند که اهمیت آن در طول فصل بعد بسیار زیاد خواهد بود. من واقعا خوشحالم که او قرارداد جدیدی به امضا رسانده است و ما می توانیم برای پیشرفت هرچه بیشتر با یکدیگر همکاری کنیم.

منبع: وبسایت رسمی باشگاه

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

سوپر لیگ بانوان: منچستر یونایتد ۲ – ۰ اورتون؛ پایان فصل با رده ی چهارم

زنان منچستر یونایتد با پیروزی ۲-۰ در برابر اورتون در ورزشگاه لی اسپورتس ویلج، سوپر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 5 =