رسمی: اونا باتل به تیم بانوان شیاطین سرخ پیوست
رسمی: اونا باتل به تیم بانوان شیاطین سرخ پیوست

رسمی: اونا باتل به تیم بانوان شیاطین سرخ پیوست

یونایتدفنز- فول بک ۲۱ ساله پس از پایان قرارداد خود با لوانته، تیمی که دو فصل گذشته را در آن سپری کرده بود، به منچستریونایتد پیوست. باتل دوران جوانی خود را در بارسلونا گذرانده و همچنین برای رئال مادرید نیز به میدان رفته است. او از سال ۲۰۱۹ عضو تیم ملی بزرگسالان اسپانیا بوده و در این مدت در پنج بازی ملی حضور نیز داشته است. باتل در مورد پیوستن به منچستریونایتد گفت:

پیوستن به منچستر افتخاری بزرگ و بسیار خوشایند است. همکاری با کیسی و عضوی از این تیم بودن هم فرصتی فوق العاده است. امکان بازی در انگلیس و سخت کوشی به عنوان یک بازیکن نیز بسیار هیجان انگیز است. بی صبرانه منتظر ملاقات با هم تیمی های جدیدم هستم و آماده ام تا حد توان برای موفقیت تیم کمک کنم.

سرمربی تیم بانوان، کیسی استونی، نیز در مورد بازیکن جدید تیمش گفت:

اونا فول بکی جوان و پر شور است که دارای سرعتی فوق العاده و ذهنیتی هجومی است. سبک بازی او با اصولی که در باشگاه داریم کاملا مطابقت می کند. او بسیار تلاشگر است و سال گذشته نیز به تیم ملی بزرگسالان اسپانیا راه یافت که نشان دهنده استعدادش است.

می دانم که حضورش تاثیر زیادی روی ما خواهد گذاشت. حضور اونا در باشگاه فوق العاده است و مشتاقانه منتظر همکاری با او هستیم.

منبع: وبسایت رسمی باشگاه

۰

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

سوپر لیگ بانوان: حفظ روند شکست ناپذیری زنان منچستریونایتد با پیروزی در برابر ریدینگ

شیاطین سرخ با شکست دادن ریدینگ در ورزشگاه مدیسکی، با نتیجه ۲-۱، موفق شدند روند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 1 =