رسمی: ادینسون کاوانی قرارداد خود را تا سال ۲۰۲۲ با منچستریونایتد تمدید کرد

طبق اعلام سایت باشگاه، ادینسون کاوانی با تمدید قرارداد یک ساله موافقت کرده و او تا ژوئن ۲۰۲۲ در باشگاه خواهد ماند.

یونایتد فنز- کاوانی در این فصل ۱۵ گل در مسابقات اروپایی و لیگ برتر به ثمر رسانده است.

ادینسون کاوانی در مصاحبه با سایت باشگاه گفت:

“در طول فصل، من علاقه زیادی به باشگاه و چیزهایی که عرضه می کند پیدا کرده ام، رابطه عمیقی با هم تیمی هایم و کارکنان باشگاه که اینجا در پشت صحنه کار می کنند، حس میکنم. آنها هر روز انگیزه مضاعفی به من می دهند و من می دانم که با کمک هم، می توانیم به موفقیت های بزرگی برسیم.

از بدو ورود اعتماد مربی به خود را حس کردم. به عنوان یک بازیکن این باور زمینه ساز بهترین فرصت برای ارائه بهترین بازی خود است و از این بابت از مربی قدردانم.

از درخواست شدید هواداران نسبت به بقای من تحت تاثیر قرار گرفتم و تمام توان خود را برای شاد کردن آنها با عملکرد خود در زمین مسابقه به کار خواهم گرفت، قادر نبوده ام مقابل هوداران در اولدترافورد بازی کنم و این اتفاقی است که بی صبرانه منتظر وقوع آن هستم.

رسمی: ادینسون کاوانی به منچستریونایتد پیوست

اوله گنار سولشر نیز ضمن ابراز خرسندی از این اتفاق گفت:

زمانی که ادینسون را به خدمت گرفتیم اظهار داشتم که او انرژی، قدرت و رهبری را برای تیم ما به ارمغان خواهد آورد و گذر زمان ثابت کرد که من اشتباه نکرده ام. کاوانی تمام انتظارات من از او و حتی بیش از آن را نیز برآورده کرده است.

به عنوان مربی از آمار گلزنی او مطلع بوده ایم. البته که شخصیت برنده او نکات مثبت بسیاری را برای تیم به ارمغان آورده و نگرشی مستحکم نسبت به تمام کارهایی که انجام می دهد دارد.

کاوانی یکی از آخرین بازیکنانی است که زمین تمرین را ترک می کند و با این نگرش خود الگویی برای جوانان تشکیل می دهد. همیشه خواسته ام تا او در تیم بماند و عکس العمل هواداران نسبت به خود را تجربه کند و تمدید قرارداد او به منزله این است که خوشبختانه این فرصت را بدست خواهد آورد.

۰

درباره ی الیاس مرادی

1397/01/04

مطلب پیشنهادی

مقاله: هواداران منچستر یونایتد خواهان جذب مانوئل لوکاتلی

مانوئل لوکاتلی با شروعی فوق العاده در یورو ۲۰۲۰، توجه ها را به سوی خود …

یک دیدگاه

  1. خوب شد از مارسیال بهتر بوده این فصل

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 1 =