خانه / اخبار فوری و رسمی / رسمی: آندریاس پریرا قرارداد خود را با منچستر یونایتد تمدید کرد

رسمی: آندریاس پریرا قرارداد خود را با منچستر یونایتد تمدید کرد

علیرغم انتقال قرضی پریرا به والنسیا، قرارداد وی با شیاطین سرخ تمدید شد.

یونایتد فنز – به گزارش MANUTD.com، باشگاه منچستر یونایتد طی بیانیه ای رسمی به شرح ذیل، از تمدید قرارداد استعداد جوان و محصول آکادمی شیاطین سرخ رونمایی کرد.

منچستر یونایتد مفتخر است از اینکه اعلام کند، آندریاس پریرا قرارداد خود را تمدید کرد. قراردادی که او را تا ژوئن ۲۰۱۹ در باشگاه ماندگار خواهد کرد و شامل بند تمدید قرارداد یکسال مازاد نیز می باشد.

پریرای ۲۱ ساله از سن ۱۶ سالگی در یونایتد بوده است و در تمامی رده های سنی از زیر ۱۸ سال تا تیم اصلی به میدان رفته است. او فصل جاری را بصورت قرضی در تیم لالیگایی والنسیا سپری خواهد کرد.

رییس درباره تمدید قرارداد پریرا گفت:

آندریاس همین حالا هم فوتبالیست بسیار خوبی است. او بازیکنی جوان با استعداد خدادادی بزرگ و انگیزه ای خوب جهت ادامه پیشرفت خود است. شک ندارم که او پتانسیل تبدیل شدن به یکی از بازیکنان بزرگ آینده باشگاه را دارد.

پریرا نیز در واکنش به تمدید قرارداد خود این چنین گفت:

از اینکه قرارداد خود را با این باشگاه بزرگ تمدید کرده ام به خود افتخار می کنم. مربی در حال ساخت تیم بزرگی در این باشگاه می باشد و من می خواهم به محض امکان جزئی از آن تیم باشم. من به امید اینکه دقایق بیشتری را در میدان باشم این فصل در والنسیا به پیشرفت خود ادامه خواهم داد. دوست دارم بخاطر کمکها و راهنماییها و اعتمادی که مربی نسبت به من نشان داد از وی تشکر کنم.

درباره ی امید مستحسن

امید مستحسن

جعبه "همچنین ببینید"

رایولا: بنظرم فرانسه باید به داشتن پوگبا افتخار کند

پاتریس اورا ومینو رایولا به حمایت از پوگبا پرداختند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *