دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / رسانه های پرتغالی: ژلسون مارتینز مورد قبول استعدادیابان منچستریونایتد

رسانه های پرتغالی: ژلسون مارتینز مورد قبول استعدادیابان منچستریونایتد

شیاطین سرخ در پی جذب استعداد پرتغالی، اسپورتینگ هستند.

یونایتد فنز – رسانه های پرتغال هم اکنون اسامی سه تیم بزرگ را در اختیار دارند که خواهانژلسون مارتینز از تیم اسپورتینگ هستند.

منچستر یونایتد، رئال مادرید و بارسلونا هر سه خواهان امضای قرارداد با وی هستند، گفته شده با وجود تمامی گزارشات روزنامه ی های کاتالان مبنی بر انجام شدن این توافق این باشگاه پرتغالی است که گوی سبقت را از حریفان گرفته است.

نشریه ی ابولا پرتغال گزارش میدهد که استعداد یابان منچستر وی را برگزیده و پروسه ی گزینش وی در حال جریان است. به گفته ی ابولا پس از انتخاب وی به عنوان یک هدف زمستانی، دپارتمان منچستر او را در پنج بازی زیر نظر داشته که وی موفق به گذراندن هر ۵ مرحله شده است. مسئولین باشگاه منچستر او را در ۵ بازی دیگر نیز تخت نظر میگیرند اما این بار با شرایط مختلف مانند بازی های دور از خانه و بازی های ملی خواهد بود.

در اینده او باید در ۵ شرایط مختلف نیز دوباره تست شود تا ۱۵ گزارش از او تهیه شود و به روسای تیم ارسال شود. او باید حداقل در بیش از ۱۰ گزارش موفق حاضر شده باشد تا به عنوان یک هدف مورد قبول واقع شود که البته در ان صورت خوزه مورینیو حرف اخر را خواهد زد.

البته این مسائل برای اسپورتینگ لیسبون حائز اهمیت نیست و انها هیچ علاقه ای برای چانه زدن قیمت او ندارند، زیرا که انها تنها به یک شرط حاظر به فروش او خواهند بود و ان هم فسخ قرداد وی است که ۶۰ ملیون یورو می باشد.

مترجم: فرشید دیناری

درباره ی سورنا شهرکی (مدیر)

سورنا شهرکی (مدیر)
تا ابد با شیاطین سرخ ❤️❤️ - GGMU - محبوب ترین بازیکن: اریک کانتونا ?

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو: من ونگر را به عنوان یک رقیب بزرگ به یاد خواهم داشت

مورینیو از آینده کاری اش میگوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *