یکشنبه , مرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان اسبق / رسانه های اسپانیایی کاسه ی داغ تر از آش/ چراغ سبز مورینیو به رونالدو

رسانه های اسپانیایی کاسه ی داغ تر از آش/ چراغ سبز مورینیو به رونالدو

خبر انتقال رونالدو به تیم های دیگر خبری است که رسانه های اسپانیایی را هیجان زده میکند چرا که تعداد مخاطبانشان بیشتر میشود و مورد توجه قرار میگیرند.

یونایتد فنز- خبر درخواست خروج رونالدو از رئال مادرید در اسپانیا سر و صدای زیادی به پا کرده است و As که این خبر را منتشر کرد و همچنین اشاره داشت که اولویت اول رونالدو بازگشت به الدترافورد است توسط خبرگزاری های دیگر اسپانیایی نظیر La Sexta تصدیق شد. این خبرگزاری در واقع یک شبکه ی تلوزیونی است که در اسپانیا به خاطر پخش شوی ورزشی Jogones معروف است و ادعا های دور از واقعیت زیادی در این برنامه مطرح میشود.

آخرین اخبار منتشر شده در اسپانیا حاکی از این است که مورینیو با بازگشت رونالدو به الدترافورد موافقت کرده است. طبق گزارشات La Sexta منچستریونایتد این موضوع را مورد بررسی قرار داده است که آیا این انتقال از نظر مالی به نفع آنها هست یا خیر و جواب “بله” است.

شیاطین سرخ به این نتیجه رسیده اند که انتقال رونالدو ۴۰۰ میلیون یورو خرج خواهد داشت که ۲۰۰ میلیون از آن به رئال مادرید پرداخت خواهد شد اما از نظر تبلیغات و تاثیر رسانه ای رونالدو در جهان ورزش، این انتقال درآمد بسیار زیادی برای شیاطین سرخ خواهد داشت.

تصور میشود که پس از اینکه وودوارد این خبر را به مورینیو گفت او بلافاصله به دنبال راهی برای جای دادن ستاره ی پرتغالی در ترکیب خود گشت که البته با حضور بازیکنانی مانند مارسیال، لینگارد، لوکاکو، راشفورد، ماتا و سانچز واقعا ترافیک زیادی در خط حمله ی شیاطین سرخ به وجود آمده است. البته این مسئله وجود دارد که سن بالای او باعث میشود یونایتد در مورد خرید او تجدید نظر کند.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

بنفیکا همچنان به جذب دارمیان علاقمند است

به نظر می رسد که باشگاه پرتغالی بنفیکا هنوز از جذب متیو دارمیان ناامید نشده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *