خانه / آمار و آنالیز / رتبه بندی بازیکنان در مصاف با هادرزفیلد

رتبه بندی بازیکنان در مصاف با هادرزفیلد

روند شکست ناپذیری شیاطین سرخ با پیروزی ۲-۱ تریرها به پایان رسید.

یونایتد فنز – در این دیدار تیم میزبان نه تنها با دو گل در نیمه نخست توسط ارون مویی و لاورنت دیپویتری پیروزی خود را تثبیت نمود بلکه با مصدوم شدن یک بازیکن کلیدی دیگر، فیل جونز، به دردسر های مورینیو بیش از پیش افزود. بدین ترتیب فاصله یونایتد با سیتی در جدول بیشتر شد و حاشیه امنی برای حریف فراهم آمد.

با هم نگاهی داریم به وضعیت رتبه بندی بازیکنان در این بازی:

 

دیوید دخیا ۵/۱۰

دروازه اش پس از تساوی ۲-۲ در مقابل استوک برای بار دوم در لیگ برتر گشوده شد و در ثبت هشتمین کلین شیت فصل ناکام ماند و حقیقت داستان این است که هیچ کاری از دست او ساخته نبود.

 

آنتونیو والینسیا ۶/۱۰

بارها سعی کرد که روزنه ای در جناح راست برای تیم محیا سازد اما نتیجه آن این شد که از منطقه خود دور افتاد و ارون مویی توانست از این فرصت برای زدن گل استفاده کند، با این وجود با توپ ربایی های مکرر توانست از دریافت گل های بعدی جلوگیری نماید.

 

فیل جونز ۷/۱۰

تنها یک پاس غیر صحیح داشت، در نبردهای هوایی ۱۰۰% موفق بود، دو بار توپ ربایی کرد، یک بار دفع توپ انجام داد و از همه مهمتر قبل از مصدومیت وخروج در دقیقه ۲۳ یونایتد در حفظ کلین شیت موفق بود. او حقیقتا رتبه بالایی دارد چرا که در غیاب او تیم دچار از هم گسیختگی شد.

 

کریس اسمالینگ ۶/۱۰

در حضور فیل جونز آرامش و تسلط بیشتری داشت، اما همه آن ها با خروج شماره ۴ و جایگزینی او با لیندلوف از بین رفت و حکم مرگ را برای او امضا کرد.

 

اشلی یانگ ۵/۱۰

تنها ۲ ارسال موفق از ۱۳ مورد داشت و با کارت زرد نیز جریمه شد.

 

آندر هررا ۵/۱۰

عملکردی کسل کننده ارائه داد، زمانی تصمیم به شوت کردن می گرفت که موقعیت های مناسب تری برای پاس وجود داشت، حتی یک تکل موفق صورت نداد تا جایی که یونایتد برای سلطه بر میانه میدان با مشکلات فراوانی روبرو بود.

 

نمانیا ماتیچ ۶/۱۰

یونایتد به هیچ وجه در میانه میدان عملکرد خوبی نداشت و این ملی پوش صرب می بایست بخش اعظم این شرمساری را بر دوش بکشد، او تنها ۱۴% تکل موفق انجام داد، هر چند در نیمه دوم یکی از بهترین مردان تیم بود و سعی در جبران مافات داشت.

 

جسی لینگارد ۵/۱۰

پس از مدت ها در لیگ برتر در ترکیب اصلی قرار گرفت و جایگزین هنریک مخیتاریان شد، او وظیفه داشت که به عنوان یکی از مهره های بازی ساز تیم عمل کند اما فقط و فقط یک پاس کلیدی فراهم ساخت و از ۵ مورد ارسال تنها ۱ مورد صحیح انجام گرفت.

 

خوان ماتا ۴/۱۰

به عنوان مهره بازی ساز اصلا نمایش خوبی اجرا نکرد و هیچ جای تعجب نداشت که در بین دو نیمه تعویض گردد. ۸۹% پاس صحیح فراهم کرد اما حتی یک مورد موقعیت سازی در کارنامه او ثبت نشد. از همه بدتر در منطقه ای پر خطر توپ را از دست داد و به علت عدم توانایی جسمی کافی، از جبران اشتباه خود عاجز ماند و گل اول را تقدیم به تیم حریف نمود.

 

آنتونی مارسیال۴/۱۰

او فقط ۴۵ دقیقه در زمین حضور داشت و در همین مدت کوتاه بدترین عملکرد ممکن را ارائه داد، پس از ۸ دقیقه کارت زرد دریافت کرد و از روی خوش شانسی در دو مورد خطای بعدی اخراج نشد، در موقعیت سازی کاملا ناکام ماند و از ۸ مورد تک به تک تنها ۳ مورد را با موفقیت عبور کرد.

 

روملو لوکاکو ۶/۱۰

این دیدار نیز مرتبه دیگری بود که این ملی پوش بلژیکی در ایفای نقش خود بی نتیجه ماند، تنها دو شوت به سمت دروازه داشت، اما روی فراری که از جناح راست انجام داد و توپ را برای راشفورد ارسال نمود قدری در زمین اعلام موجودیت کرد.

 

تعویضی ها

ویکتور لیندلوف۳/۱۰

وای خدای من! عملکردی به شدت نا امید کننده، با ورود خود به زمین تمام دست رنج فیل جونز را به باد داد و به طور مستقیم بر روی هر دو گل مقصر بود. توسط تام اینس در هم گره خورد و توپ ناگهان مقابل ارون مویی فرود آمد و در کنج دروازه جای گرفت، چند دقیقه بعد نیز در تخمین نقطه فرود توپ دچار اشتباه شد و موقعیت را برای لاورنت دیپویتری فراهم ساخت تا گل دوم را به ثمر برساند.

 

هنریک مخیتاریان ۵/۱۰

پس از نمایش های ضعیف متوالی از ترکیب اصلی بیرون قرار داده شد، اما دوباره به میدان آمد تا چاره ای برای تیم بیاندیشد ولی نشان داد که به این زودی ها برای این کار آماده نخواهد بود و نیاز به باز پروری دارد.

 

مارکوش راشفورد ۷/۱۰

در ابتدای نیمه اول به میدان آمد و از همان لحظه در روند بازی تغییر ایجاد نمود، یک از گل های خورده را با ضربه سر جبران کرد و می توان گفت در این جدال تنها بازیکنیست که لایق تمجید می باشد.

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

فینال جام جهانی ۲۰۱۸: فرانسه ۴-۲ کرواسی/ خروس ها جام را بالا بردند

فرانسه موفق به کسب جام جهانی ۲۰۱۸ شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *