یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

رتبه بندی بازیکنان در شکست تلخ آنفیلد

پس از این دیدار لیورپول به صدر جدول بازگشت و شیاطین سرخ با 19 امتیاز فاصله در جایگاه ششم قرار گرفتند.

یونایتد فنز – تیم میزبان در اواسط نیمه نخست با پاس بی نظیر فابینیو و گلزنی سادیو مانه از فاصله نزدیک پیش افتاد ولی خیلی طول نکشید که منچستری ها با فرصت طلبی جسی لینگارد روی اشتباه آلیسون گل تساوی را به ثمر رساندند.

 

نیمه دوم پس از ورود ژردان شکیری قوای هجومی لک لک ها جانی دوباره یافت و با دو گل این مهاجم تازه وارد پیروزی خود را قطعیت بخشیدند.

 

در ادامه به بررسی عملکرد بازیکنان خواهیم پرداخت:

 

دیوید دخیا – 6

با وجود تسلط بسیار زیاد لیورپول بر میدان، سنگربان اسپانیایی فشار چندانی متحمل نشد، تنها در یک مورد شوت ناگهانی فیرمینو از میان بازیکنان را به طرز شگفت انگیزی مهار نمود. روی گل اول نیز از آن جا که مدافعین کاملا عقب مانده بودند کاری از وی ساخته نبود.

 

متئو دارمیان – 5

نیمه نخست که در ترکیب دفاع میانی سه گانه شرکت داشت از ثبات بیشتری برخوردار بود اما در نیمه دوم که به پست سابق خود بازگشت با مشکلات فراوانی رو به رو شد.

 

اریک بایلی – 5

به دلیل مصدومیت اسمالینگ در هنگام گرم کردن پیش از شروع بازی، خیلی دیر در ترکیب اصلی یونایتد جای گرفت. از این رو به نظر می رسید از آمادگی کافی برخوردار نمی باشد.

 

ویکتور لیندلوف – 4

ملی پوش سوئدی نیز در نیمه اول مقابل مهاجمین زهردار لیورپول عملکرد چندان قابل قبولی ارائه نداد اما نیمه دوم ثباتی نسبی به دست آورد. در یک مورد مالکیت توپ را به دلیل لغزندگی زمین از دست داد که موقعیت خطرناکی ایجاد شد، اما خوشبختانه منجر به باز شدن دروازه نگردید.

 

دیوگو دالوت – 5

سعی داشت علاوه بر وظایف دشوار دفاعی، در تحرکات هجومی نیز مشارکت داشته باشد اما موفقیت چندانی کسب نکرد و نهایتا در بین دو نیمه تعویض شد.

 

آندر هررا – 4

مهره ای ارزشمند که در جدال با چنین رقبایی همواره تکیه گاهی مطمئن به حساب می آید، اما این بار خصوصا در نیمه نخست نمایشی ضعیف ارائه داد. سپس با ورود فلینی و ترکیب سه نفره در میانه میدان استحکام بیشتری یافت. اما در یک مورد به سادگی توسط مانه جا گذاشته شد که در ادامه موقعیت گلزنی برای شکیری فراهم آمد.

 

نمانیا ماتیچ – 3

ملی پوش صرب بار دیگر کیفیتی بسیار ناامید کننده به اجرا گذاشت و در میانه میدان کاملا خنثی و بی تاثیر بود.

 

مارکوس راشفورد – 5

می توان گفت بهترین مهره هجومی در این دیدار بود و خصوصا در ابتدای کار فشار فراوانی به حریف وارد آورد اما به تدریج که لک لک ها تسلط بیشتری بر میدان بافتند عطش او نیز آرام شد. در نیمه دوم مجدد کیفیت و قوای لازم را کسب نمود.

 

جسی لینگارد – 6

نیمه نخست عمدتا کم فروغ بود و تاثیر چندانی در میانه میدان نداشت. اما در صحنه ای که آلیسون توپ را اشتباها از دست داد، در بهترین مکان ممکن جهت استفاده از فرصت بود و تک گل تساوی بخش شیاطین سرخ را به ثمر رساند. در نیمه دوم نیز پس از آن که لیورپول مالکیت خود را بر توپ افزایش داد تقریبا از جریان بازی محو شد.

 

اشلی یانگ – 4

کنه سرباز انگلیسی از نظر دفاعی بسیار ضعیف ظاهر شد و خصوصا در مورد گل اول بی تردید انگشت اتهام به سوی او خواهد بود که اجازه داد این مهاجم به راحتی از خط دفاعی عبور کند. همچنین شکیری را نیز در محوطه جریمه بدون فشار رها نمود و فرصت خوبی در اختیار وی قرار داد.

 

روملو لوکاکو – 5

نیمه اول با فن دایک رقابت تنگاتنگی داشت اما در جدال با لوورن موفقیت بیشتری به دست آورد. با فرار از چنگ ای مدافع ارسالی را برای لینگارد فراهم شاخت که البته با مقدار زیادی چاشنی شانس تبدیل به گل شد.

 

تعویضی ها

 

مروان فلینی (دالوت 45) – 5

در میانه میدان توانست به خوبی لیورپول را متوقف ساز اما در برنامه ای هجومی نتوانست فرصت لازم را به دست آورد.

 

آنتونیم مارسیال (هررا 79) – 5

شانس کوچکی جهت بازگرداندن یونایتد به بازی داشت.

 

خوان ماتا (لینگارد 85)خیلی دیر به میدان آمد

 

 

 

منبع: SQUAWKA

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x