خانه / آمار و آنالیز / رتبه بندی بازیکنان در دیدار با واتفورد

رتبه بندی بازیکنان در دیدار با واتفورد

درخشش اشلی یانگ و آنتونی مارسیال

یونایتد فنز – دیشب طی نمایشی فوق العاده شاگردان مورینیو موفق شدند در خانه حریف با نتیجه ۴-۲ بر واتفورد غلبه کنند. در ادامه مروری بر عملکرد بازیکنان خواهیم داشت.

 

دیوید دخیا ۶/۱۰

با توجه به عملکرد خوب مدافعین بار زیادی بر دوشش قرار نگرفت و البته در مورد هر دو گل نیز کاری از دست او ساخته نبود.

 

آنتونی والنسیا ۶/۱۰

نسبت به بازی هفته پیش عملکرد بهتری داشت و استحکام ویژه ای در منطقه راست ایجاد نمود، چند مورد فرار خوب ترتیب داد و در دفاع به خوبی سد راه مهاجمین گردید.

 

ویکتور لیندلوف ۸/۱۰

این طور که پیداsت جدال با برایتون نقطه بازگشت او محسوب می شود، از دقایق ابتدایی با اعتماد بنفس بالا ظاهر شد و تسلط بالایی بر خط دفاعی داشت. به خوبی بازی خوانی می کرد و قطع توپ هایی عالی به نمایش گذاشت.

 

مارکوس روخو ۴/۱۰

تاحدودی متزلزل ظاهر شد و در واقع سطح بازی پایین تری نسبت به لیندلوف ارائه داد. در ابتدا ثبات بیشتری داشت اما در ادامه با کارت زرد جریمه شد و در انتها نیز ضربه پنالتی تقدیم حریف نمود.

 

کریس اسمالینگ ۵/۱۰

ظاهرا در قلب خط دفاعی سه نفره آرامش لازم را نداشت و چند مورد دفع توپ عجولانه از او سر زد، شاید چنین چینشی برای او مناسب نمی باشد.

 

اشلی یانگ ۹/۱

روند گلزنی خود را همانند بازی گذشته ادامه داد و عملکرد حیرت انگیزی به نمایش گذاشت، برای اولین بار از سال ۲۰۱۲ در یک بازی دو بار موفق به گلزنی شد و با دو ضربه خارق العاده دروازه حریف را فرو ریخت.

 

نمانیا ماتیچ ۵/۱۰

در واقع افت کیفیت او از زمان مصدومیتش در مقابل برایتون شروع شد، پاس هایی بی دقت و جایگیری های نامناسب، به نظر می رسد پس از حضور در تعداد زیادی از بازی ها کمی نیاز به استراحت دارد.

 

پاول پوگبا ۷/۱۰

ارتباطات را در میانه میدان استحکام می بخشید و ضربه ای آزاد برای یانگ مهیا ساخت تا گل دوم را ثبت کند. تاثیری شگرف در پیکر بندی تیم می گذارد.

 

جسی لینگارد ۷/۱۰

می بایست در نیمه اول دروازه حریف را باز می کرد اما در ادامه روی حرکت انفرادی پیروزی را برای تیم تضمین نمود. در امر موقعیت سازی روی گل اول به خوبی کار کرد و پوششی خوب برای لوکاکو بود.

 

آنتونی مارسیال ۸/۱۰

شروع خوبی نداشت و چند مورد حمل توپ ناموفق رقم زد ولی در ادامه خود را در ترکیب جای داد و عملکرد فوق العاده ای به نمایش گذاشت. گل زمینی زیبایی به ثمر رساند و در مرکز خط حمله برای مدافعان حریف مرتبا مشکل ایجاد می نمود.

 

روملو لوکاکو ۷/۱۰

از تحرکات لینگارد و مارسیال به خوبی بهره می برد و پاس گل بی نقصی برای آنتونی فراهم ساخت. در بازی سازی موفق بود و کابوسی برای خط دفاعی حریف به حساب می آمد. می توانست گلزنی کند اما با تاخیری که ایجاد نمود موجب شد تا حریف فرصت سد توپ او را پیدا کند. واقعا نیاز به گلزنی دارد.

 

تعویضی ها

 

آندر هررا ۵/۱۰

به جای ماتیچ به میدان آمد اما در کنترل منطقه میانی چندان موفق ظاهر نشد.

 

مارکوس راشفورد ۶/۱۰

مختصر و مفید نشان داد.

 

زلاتان ابراهیموویچ ۶/۱۰

ظهور دیر هنگام.

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

فینال جام جهانی ۲۰۱۸: فرانسه ۴-۲ کرواسی/ خروس ها جام را بالا بردند

فرانسه موفق به کسب جام جهانی ۲۰۱۸ شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *