یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

رتبه بندی بازیکنان در تساوی 2-2 مقابل قدیس ها

یک جدال طاقت فرسا در سنت ماری که نتیجه آن افزایش فاصله شیاطین سرخ با چهار تیم اول جدول بود.

یونایتد فنز – تنها 13 دقیقه از بازی گذشته بود که مایکل اوبافمی نوجوان، موقعیت را برای استوارت آرمسترانگ فرهام نمود تا او نیز با یک ضربه سهمگین توپ را وارد دروازه سازد. همچنین فقط 7 دقیقه بعد سدریک سوارس نیز با استفاده از ضربه آزاد برای بار دوم دخیا را مغلوب گرداند.

 

پس از آن زمان زیادی نبرد تا تیم مهمان خود را پیدا کرد و لوکاکو با یک فرار بی نظیر به روند عدم گلزنی خود پس از 12 بازی خاتمه داد و دروازه حریف را باز نمود. در ادامه، حدودا 5 دقیقه مانده به پایان نیمه نخست این بار آندر هررا بود که توانست کار را به تساوی بکشاند.

 

 

این نتیجه تا پایان بازی ادامه یافت و در نیمه دوم نیز تغییری در تقسیم امتیازات ایجاد نشد. در این مطلب به بررسی نحوه عملکرد بازیکنان در این دیدار می پردازیم:

 

دیوید دخیا – 5

تا حدودی انتظار می رفت که عکس العمل مناسبی در مقابل ضربه آرمسترانگ نشان دهد اما حقیقتا شوت او زهر زیادی داشت. همچنین در مورد ضربه آزاد سوارس کار چندانی از این سنگربان ساخته نبود چرا که با ظرافت خاصی گوشه بالای دروازه هدف گرفته شد.

 

 

اشلی یانگ – 6

نفوذ های متعددی صورت داد و هیچ گاه در تحرکات هجومی بی تاثیر نبود. با توجه به شکل گیری خط دفاعی سه نفره، آزادی عمل بیشتری در اختیار داشت.

 

اسکات مک تامینای – 4

در پست معمول خود قرار نداشت و تلاش زیادی نمود تا حضور خود را در قوای دفاعی نشان دهد، با وجود آن که پس از دریافت توپ سعی می کرد تا سریعا مهاجمین را راه بیاندازد اما به نظر می رسید تناسبی با این شرایط ندارد.

 

فیل جونز – 5

عملکردی متوسط به نمایش گذاشت و شواهد حاکی از آن بود که در این سیستم دفاعی تسلط کافی را ندارد. همواره در تلاش بود تا ردموند را در قوای هجومی حریف خنثی سازد.

                

نمانیا ماتیچ – 3

عملکرد ملی پوش صرب از نظر دفاعی به هیچ وجه قابل قبول نبود، البته نمی توان در این زمینه صرفا او را مقصر دانست چرا که مورینیو پیش از بازی اعلام نمود که ناچار به چنین تغییری شده است. با این حال قوای دفاعی بسیار متزلزل ظاهر شد و ماتیچ در بطن آن قرار داشت.

آمار کلیدی: وی تنها بازیکن از یونایتد بود که چندین بازی توسط مهاجمین دریبل خورد.

 

 

لوک شاو – 5

او نیز از جناح خود همواره در برنامه های هجومی شرکت داشت و تلاش قابل تحسینی از خود نشان داد. اما اغلب در مهار ردموند نا موفق بود.

 

آندر هررا – 6

گل بسیار زیبایی رقم زد و بیشترین پاس را در بین بازیکنان تیم فراهم نمود. همچنین از نظر لمس توپ و تکل صحیح نیز بالاترین آمار در این دیدار را به ثبت رساند.

 

 

مروان فلینی – 4

در کنار هررا و پوگبا سعی در کنترل میانه میدان داشته و تلاش زیادی جهت پیوستن به قوای هجومی ارائه می داد، اما ملی پوش بلژیکی صلابت لازم  را در پیش برد اهداف در نقش یک مهاجم را نداشت.

 

پاول پوگبا – 5

هنگامی که توپ را در اختیار می گرفت بازی طراوت خاصی پیدا می کرد اما آن طور که انتظار می رفت خود را نشان نداد و نتوانست نبض بازی را در دست بگیرد. چندین مورد صحنه های قابل توجهی خلق نمود اما قطعا توان او بیش از این هاست.

 

روملو لوکاکو – 6

نمایش خوبی در حفظ توپ داشت ولی در حمایت دیگر مهاجمین خیلی موفق نبود که البته نباید وی را مقصر دانست. با فرار زیبای خود مدافعین تیم میزبان را در حیرت فرو برد.

 

 

مارکوس راشفورد – 7

بزرگترین تهدید در قوای هجومی به شمار می آمد. این ستاره انگلیسی خطرات فراوانی را بر روی دروازه ساوتهمپتون ایجاد نمود و عامل اصلی در بازگشت شیاطین سرخ به بازی بود. هر دو پاس گل توسط این بازیکن پر استعداد فراهم شد.

 

تعویضی ها:

 

دیوگو دالوت (لوک شاو 71) – 5

به نظر می رسد از ثبات خوبی در دفاع چپ برخوردار می باشد.

 

آنتونی مارسیال (راشفورد 76) – 5

صحنه خاصی را ایجاد نکرد که البته زمان چندانی هم در اختیار نداشت.

 

جسی لینگارد (لوکاکو 85) — تنها 5 دقیقه در زمین حضور داشت.

 

 

 

منبع: SQUAWKA

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x