یکشنبه , مرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان / رایولا بلای جان شیاطین سرخ! پوگبا خواهان دستمزد دو برابر

رایولا بلای جان شیاطین سرخ! پوگبا خواهان دستمزد دو برابر

پس از گمانه زنی ها درباره ی دستمزد بالای سانچز در منچستریونایتد حالا پوگبا خواهان حقوق دو برار است.

یونایتد فنز- به گزارش Mirror پل پوگبا خواهان دو برابر شدن دستمزد هفتگی اش است تا با دستمزد ۴۰۰ هزار پوندی که الکسیس سانچز دریافت خواهد کرد برابری کند. منچستریونایتد پیشنهاد دستمزد حدودا ۱۰۰ میلیون پوندی در طول چهار و نیم سال را به الکسیس سانچز داده است و این باعث بالا رفتن انتظارات در رختکن شیاطین سرخ شده است.

حالا مدیر برنامه های پوگبا، مینو رایولا به سران منچستریونایتد اعلام خواهد کرد که دستمزد هفتگی ۲۰۰ هزار پوندی برای بازیکنی در سطح او مناسب نیست. ۳ سال از قرارداد پوگبای ۲۴ ساله با شیاطین سرخ باقی مانده است.

او در سال ۲۰۱۶ به ازای ۸۹ میلیون پوند که رکورد نقل و انتقالات را شکست از یوونتوس به منچستریونایتد پیوست. در قرارداد او یک بند تمدید یکساله ی مازاد نیز وجود دارد اما سران منچستریونایتد آگاه هستند که برای حفظ پوگبا در تیم خود باید قبل از این ها به فکر تمدید قرارداد او باشند و پیشنهاد بسیار بزرگی به او بدهند. سانچز در آستانه ی پیوستن به منچستریونایتد است.

انتظار میرود پس از اینکه کار های انتقال میخیتاریان به آرسنال انجام شد، این انتقال در طی ۲۴ ساعت آینده رسمی شود. رایولا که مدیربرنامه های لوکاکو و میخیتاریان نیز هست تهدید کرد که از انتقال سانچز به الدترافورد جلوگیری خواهد کرد مگر اینکه منچستریونایتد برای فسخ قرارداد میخیتاریان که دو و نیم سال از آن باقیست به این بازیکن رقم قابل توجهی پرداخت کند.

دستمزد میخیتاریان در آرسنال افزایش خواهد یافت و او ۲۰۰ هزار پوند در هفته دریافت خواهد کرد. رایولا مانند یکی دو فصل اخیر در این قرارداد نیز نقش کلیدی داشت است و به نحوی از تمام اتفاقاتی که در الدترافورد رخ میدهد آگاه است! پوگبا در ابتدای بازگشت به منچستریونایتد دسمتزد ۱۶۷ هزار پوندی داشت که پس از فتح لیگ اروپا و بازگشت به لیگ قهرمانان اروپا بندی در قرارداد او وجود داشت که باعث افزایش دستمزد او به ۲۰۰ هزار پوند شد.

حالا رایولا برای افزایش دستمزد پوگبا با مسئولان منچستریونایتد مذاکره خواهد کرد. رایولا در سال ۲۰۱۶ شیاطین سرخ را متقاعد کرد که زلاتان ابراهیموویچ را به پر هزینه ترین بازیکن لیگ جزیره تبدیل کنند و به او دستمزد هفتگی ۳۶۷ هزار پوندی بدهند.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

پریرا برای اولین بار به تیم ملی دعوت شد

پس از گمانه زنی ها درباره ی اینکه پریرا سرانجام برای کدام تیم ملی به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *